Prijava

Bog igra Plague inc.

KEBOLA - poremećaj pri kom cigani poriču svoje porijeklo

NELOLA
osoba kojoj nije smesno nista u vezi sa ebolom
A: haha EBOLA KEBOLA kao keba i ebola
B (NELOLA): ...

Kao ni kad sahranjuješ zaraženog ebolom ne smiješ imati nikakav kontakt sa njim, jer postoji mogućnost prenošenja bolesti i tim putem. Ispade da je ebola jača i od smrti.

A neko od vas je rekao da postoji potreba da se ljudska populacija skrati za 30%, ne znam samo zašto, ako je to u pitanju, ciljaju na Afriku. Ebola kontam da nema veze sa tim, jer ljudi iz Afrike em malo putuju, em i ako pređu neku granicu svi izbjegavaju kontakt sa njima jer su vidno siromašni i na prvu liče na pajdomane, i na drugu i na treću i sve dok se ne dokaže suprotno a najbolje da on dokaže suprotno jer umire od gladi i žeđi i besparice, a sa druge strane malo ljudi putuje u te zemlje koje su zaražene ebolom. Ovo su sve nezvanični podaci ali nemojte ih uzimati sa rezervom, jer je sve u suštini istina.

ma pokusni kunici su jbg tamo je zivot najjeftiniji...

Ne znam šta se postiže ispitivanjem bilo čega na neuhranjenom Sijeraleončaninu. Možeš samo vidjeti da li djeluje ili ne, ali i tu bi trebali postojati svakakvi leveli, jer ako ti je imunitet u startu ojađen, na tebi će se nešto prelako primiti.

ne ispituju oni ebolu, ona deluje since 1976, nego lek za ebolu...

na kome ce naravno da zarade razume se...

koji saljivdzija ovaj JAS,sacu da zovem baku da joj prepricam ovu posalicu

debola - debela zena koja ima ebolu

dijabola - osoba koja pravi posalice na racun ljudi koji imaju ebolu a i sam je ima

Да проведете по 15 минута гуглајући те теорије завере, видели бисте да су срање.

Или се намерно лансирају многа срања како би се створио утисак да су теорије завера срања. Пример Деретић.

A neko od vas je rekao da postoji potreba da se ljudska populacija skrati za 30%, ne znam samo zašto, ako je to u pitanju, ciljaju na Afriku.

Ja rekao, teorija zavere o smanjenju trošenja resursa po principu prirodnog odliva potrošača :)

Po onom biološkom otisku zagađujemo za 2.5 planete da ne mogu da obnove.

Ma ništa to nije, kad dođu vanzemaljci i odnesu pravednike onda će teraformirati celu planetu i sve vratiti u prvobitno stanje.

Aj ne zajebavajte, kakve resurse trose neuhranjena deca po sieraleoneu... Sieraleonac za godinu dana potrosi resursa ko jedan amerikanac za cirka 3 sata (moja procena).

Ebola izbija na 20ak god po mestima sa jako losom higijenom, i gde jedu majmune i tako to. Velika je smrtnost zato sto izbija u takvim mestima.
Ista prica sa pticjim gripom, svinjskim gripom i to. U razvijenim zemljama umrlih od toga, recimo petorica, svi preko 80god ili vec bolesni.

Obican grip i dalje najvise ljudi godisnje ubija. Naravno, ne zdrave 20-godisnjake ko ebola, ali je mnogo rasprostranjeniji. Mada, da je afrika hladnija pa da se tamo razvuce grip, ubijao bi i zdrave. Bez medicine lako se umre od bilo cega kad se zakomplikuje.

Nemoj da nam uozbiljuješ temu Celte, poznavao sam ja jedno Sijeraleonca, bio lekar ovde u Odžacima. Doktor Soki, čuveni urolog, kad god pije pivo iz flaše teku mu suze nevoljno. Poslednje što znam o njemu je da se vratio u domovinu, ne znam ni da li je živ.