Prijava

пров, напомени да прихваташ и директну донацију
у пичци

капут је нужно зло

Directore, to se valjda podrazumeva.

Ono duša sam Profu napisao... :)

Mickey Savage
Meni bi dobro legao jedan crni kaput, eventualno sivi. Dakle, da bih imao šanse da jebem, nominujem sebe da uđem u izbor za donaciju.

ne jebe kaput... ne jebe lep... jebem ja! :D

збиља, јеси јебо ону што си је само мазио?

Дајте мени, треба ми за клађење.

Дајте мени, треба ми за клађење.

Podržavam.

za kocku sam ja prvi tražio, ako ne date meni nema nikom za kocku, kurve i opijate...

šta bi, kome pare i koliko i kako i gde i ko je blagjnik?

Jeste da si se prvi javio, ali L@ki je kladioničarski mag.

Tibor Váci
aj da ne ispadnem selja, znachi celte, ako imash illustrator ili photoshop vrlo lako. to je drevna vreshtina pixel arta, koja danas polako izumire. uzmesh rectangular grid tool u illustratoru i podesish dovoljan broj kockica za svoj crtezh tasterima desno za dodavanje i levo za smanjivanje. odaberesh live paint bucket tool i kliknesh na njega pa zatim klikom na mrezhu je pretvorish u paint grupu. onda bojish kockicu po kockicu. ako kopirash neku sliku kupish nijanse pomocu eyedroper toola i pravish swatcheve. kad zavrshish sliku, ako zhelish animaciju pravish vishe layera u razlichitim pozama praveci drugi raspored kockica, a zatim to prebacujesh u photoshop( ovo radim u cs3) i tamo pravish animaciju sklapajuci slichice podeshavajuci duzhinu frejmova... mozhe i sve u photoshopu da se uradi al ja radim ovako.... imash tutorijale na tubu pa potrazhi

Niko nije rekao da je lako.
Moram ovaj post da pejstujem negde. Ovo uputstvo može da pomogne nekad u zhiwotu.

kad budu sledeći izbori uplatite svi po taksu za overu potpisa za moju kandidaturu i pošaljite mi, ja ću sve pošteno da vam vratim kad zauzmem funkciju

збиља, јеси јебо ону што си је само мазио?

samo nju nisam... :((

Zhajk, ja sam mag za rulet...samo da ima neko da me izvuče...ja nikad nisam ušao da nisam bio dobar bar 10 hiljada, minimum...nikad..e sad, što ja ne umem da izadjem dok sam dobar to je druga priča...

nego da se vratimo na to kome, kako, kad i gde.

Mwa, rajderu :*

Ne zezam se, ponavljam opet. Jbg, samo moraćeš malo da se načekaš:)

za sad je Brus najozbiljniji kandidat.

Тхе Проф
Mwa, rajderu :*

Ne zezam se, ponavljam opet. Jbg, samo moraćeš malo da se načekaš:)

Naći ću način da ti se odužim...

P.S. odustajem od nominacije za dinar :)

Бруце, правимо коалицију!

Rajderu, moj savjet kao budućem kolegi, nikad ne prodaji atlas, niti ga posuđuj, zagubiće ti neko od govana studentskih jebem im majku! Vazda će ti trebati!

naravno! :)
Netter se čuva kao blago! :)
takođe, knjige iz ovih krupnih predmeta kao fiziologija, patologija, anatomija, interna - sve će da se čuva... dok kontam da ću mikrobe odma da zavrljačim, čim položim :)

to ti ništa u praksi ne treba - samo deli B vitamin, diazepam i amoksicilin, a svakom zabrani alkohol i pušenje i to ti je sva medicina

Kakva je potencijalna materijalna dobit od ove investicije, koji procenat uloženog kapitala je neto, kakav tip legalne garancije? Jebiga, Papo naučio da se svaki ojro špara. Kad razmislim, ovde mahom ovde obitavaju propali studenti, u najbolju ruku neki osrednje tunjavi, zajebi, loša ste investicija. Ipak višak keša investiram u laviće na tarabi, ne obrće mi novac, ali makar vrh estetika.