Prijava

a što doktorima donose viskić ako je alkohol štetan?

danas bio kod burazera, nešto kolega sjebo koleno..i tako, viskići, čokolade, koka kole to mi jasno...al dodje čovek i donese 16 ovala..majke mi...4 pečenja, 4 mešanog mesa, 4 predjela, ono vrat, kačkavalj, čajna i 4 salate...malo je falilo da ostanem u bolnici na ručku...

a kome pare? jel meni za zeleno?

za kocku NIKAKO!

e vidiš, viskić se nosi ako je doktor istovremeno i političar, onda mora da pijucne kad nije na svom radnom mestu lekara nego obavlja važniju funkciju predsednika mesne zajednice Donji Ljubiš umesto Ršumovića :)

Bio sam nedavno kod vas u Srbiji i mogu vam reći da je veća korumpiranost u vašem zdravstvu nego kod nas. Čak u nekim situacijama i previše, da ti muka bude od korumpiranih ljudi.

ma jok, moj bata nije političar...čak i ne pije viskić...greota...danas mi prvi put bilo žao što nisam završio medicinu nego ovo govno što mi omogućilo da akademski štetam zidove...onako baš, baš žao...

a kome pare...:)

to ti ništa u praksi ne treba - samo deli B vitamin, diazepam i amoksicilin, a svakom zabrani alkohol i pušenje i to ti je sva medicina

more zvučati otrcano - al ima nešto i u znanju... ja se uvek rado vraćam takvim knjigama :)

Sad sam znao u ovom kvizu Potraga - Hašimotov sindrom, vitiligo, nešto za pankreas i bilo je pitanje za mastoidnu pećinu, al neodređeno postavljeno pitanje - gde? ja reko temporalna kost, a oni hteli uho... al dobro.
ja jebem :D

čak i ne pije viskić

Tako i moj odabrani lekar, kad god odem kod njega spakuje mi po flašu da ponesem :)

to i B vitamin ti da kao lek?
rekao bih da se b vitamin sasvim fino rastvara i u vodi, da nisu potrebni ti organski rastvarači xD

Jebiga Vejve, zato moj karton nov, nema pet beleški u njemu i to uglavnom TABT i šivenje u hitnoj :)

pa posle pljuj po doktorima :P

aj da ne ispadnem selja, znachi celte, ako imash illustrator ili photoshop vrlo lako. to je drevna vreshtina pixel arta, koja danas polako izumire. uzmesh rectangular grid tool u illustratoru i podesish dovoljan broj kockica za svoj crtezh tasterima desno za dodavanje i levo za smanjivanje. odaberesh live paint bucket tool i kliknesh na njega pa zatim klikom na mrezhu je pretvorish u paint grupu. onda bojish kockicu po kockicu. ako kopirash neku sliku kupish nijanse pomocu eyedroper toola i pravish swatcheve. kad zavrshish sliku, ako zhelish animaciju pravish vishe layera u razlichitim pozama praveci drugi raspored kockica, a zatim to prebacujesh u photoshop( ovo radim u cs3) i tamo pravish animaciju sklapajuci slichice podeshavajuci duzhinu frejmova... mozhe i sve u photoshopu da se uradi al ja radim ovako.... imash tutorijale na tubu pa potrazhi

ja mislio to lakse, a ono ipak treba da ulozis bar 15 min ako znas sa fotosopom, jos vise ako ne :)

Pozdrav za celta velikog boema i prijatelja nocnih dama

celte, jesi ugradio Zeder?

ovako zvuchi komplikovano celte, pogledaj koji tutorijal lakshe je tako

http://s22.postimg.org/vqalac2pb/cara.gif

ovaj je sranje, al dobro sluzhi za odredjene namene.

Loool caro do jaja su, najbitnije je da izazovu epileptichni napad kod nubare loool
KOPRCAJ

a sto jednostavno ne date taj ske gagiju fanki dziju da snimi spot?

danas od 15h krece glasanje. U izbor upadaju i autori koji iskreno priznaju da im pare trebaju za kockanje ili da kupe marihuanu.
Molim autora: Master Papeta da pomogne oko sastavljanja liste kandidata za stipendiju za mesec Novembar