Prijava

tacno, jebanje u pičku je tako passé

znaci ako pomazim slavisu o glavu gospodje koja sedi ispred mene u busu, ona je jebana?

Ako joj svrsis na glavu tada-da.

Moze i u pazuh dz, ko sam ja da sudim.

Ја јебем ретко ал зато јебем лоше!

Jebo si onolko puta koliko puta si svrsio nebitno koliki ti je kurac i dal je njoj bilo lepo.

Javio se i jedan od najznačajnijih predstavnika pozitivističkog pravca u izučavanju kvantitativnosti seksa. Drago mi je vidjeti vas na ovoj temi PS a još mi je draže što u doba uspona radikalnog feminizma zastupate jednu snažnu androcentričnu teoriju.

Razbijam feminizam kao seselj hag

Pa cekaj, popusi mi na brzaka jer smo u kolima i ja kao nisam jebo, sta?

Јебем прво нормално па у пичку!

Pa cekaj, popusi mi na brzaka jer smo u kolima i ja kao nisam jebo, sta?

Pa nijesi. Jebanje je dinamična radnja a ti samo sjediš dok ti ga blajvi...doduše kako god obrneš ona je jebana lol.
Nije svaku jebanu ribu neko jebao ali svaka riba koju je neko jebao je jebana. kapeerasx?

kurac mi je velicine bocice od kapi ya nos a debeo kao pipeta XD

nemam pojma o zivotu XD..

Pa nijesi. Jebanje je dinamična radnja a ti samo sjediš dok ti ga blajvi...

Strogo tehnički gledano, u tom i takvom slučaju jeban si ti.

Da mada ja uvijek uključujem i tu... ne znam kako bih se izrazio... duhovnu dimenziju?

a ti samo sjediš dok ti ga blajvi...

A sta ako nabijam odovud?

Ma ova tema je manjkava, jer se po njoj vrte samo genitalije, čmarovi i usta, priznaćete, čista bazika, nešto kao solo kuvano pile za ručak... što je daleko od visokog standarda za seks propisanog od strane Svetske zdravstvene organizacije pri UN.

Javio se i jedan od najznačajnijih predstavnika pozitivističkog pravca u izučavanju kvantitativnosti seksa.

Fenomenu₁ je potrebno pristupiti multidisciplinarno, i to tek kad se odredi šta sam po sebi fenomen predstavlja.
____________
-
₁ Pod fenomenom ovde treba podrazumevati seks, kako u njegovoj suštini, tako u pojavnosti, manifestacijma.

Sve sami teoretičari...
Auu, s kim ja duvam...

Рајдеру, ти би мого да даш виђење из угла примача. Поуу