Prijava

Ok, svejedno ne razumem zašto vređaš! Govana ima u svuda, međutim turbo-folk nije, a bogami i neće iznedriti ništa što se može nazvati umetnošću. Za mene je muzika nešto više od podloge za alkoholisanje! Nisam sektaš, zakovan za jedan bend ili pravac, šta više dobar deo slobodnog vremena provodim rovareći po yt kako bi otkrio nešto novo. Možemo da vodimo diskusiju o muzici od (što bi rekao palma) Betovena i Šopena kad sam bio mali, preko Bluza, Roka i Novog talasa do cece. Svejedno, kakvu god produkciju da imaju Baja i ceca čak i da snimaju spotove u Boljšoj teatru - džabe im! Smislenije tekstove i muziku bližu istinskoj Srpskoj tradiciji imaju Miroslav Ilić, Tozovac, Šaban Šaulić... Izbrukali su se i oni u par navrata ali svejedno manje no prva dama Žitorađe. Imamo mi sjajnih pesama u izvornoj muzici ali to je klincima ovde uzaludno objašnjavati.

Ok, svejedno ne razumem zašto vređaš! Govana ima u svuda, međutim turbo-folk nije, a bogami i neće iznedriti ništa što se može nazvati umetnošću. Za mene je muzika nešto više od podloge za alkoholisanje! Nisam sektaš, zakovan za jedan bend ili pravac, šta više dobar deo slobodnog vremena provodim rovareći po yt kako bi otkrio nešto novo. Možemo da vodimo diskusiju o muzici od (što bi rekao palma) Betovena i Šopena kad sam bio mali, preko Bluza, Roka i Novog talasa do cece. Svejedno, kakvu god produkciju da imaju Baja i ceca čak i da snimaju spotove u Boljšoj teatru - džabe im! Smislenije tekstove i muziku bližu istinskoj Srpskoj tradiciji imaju Miroslav Ilić, Tozovac, Šaban Šaulić... Izbrukali su se i oni u par navrata ali svejedno manje no prva dama Žitorađe. Imamo mi sjajnih pesama u izvornoj muzici ali to je klincima ovde uzaludno objašnjavati.

Možemo da vodimo diskusiju o muzici od (što bi rekao palma) Betovena i Šopena kad sam bio mali, preko Bluza, Roka i Novog talasa do cece.

preko Bluza, Roka i Novog talasa do cece.

preko Bluza, Roka i Novog talasa do cece.

cece

Namerno druže, cecu uvek pišem malim slovom. Bluz, Rock i Novi talas (mada je bez njega moglo) velikim kako bi skrenuo pažnju na muziku.

Voleo bih da si prokomentarisao nešto, umesto što si utrošio trud tražeći veličinu kod cece.

ali to je vlastita imenica XD

Radovanovic brate i ja ista delim osecanja kao i ti prema srBskoj majci ali ima ona jednu lepu pesmu a to je ,,nagovori". A ja licno od nje jos volim i pesmu ,,idi dok si mlad" nista zbog teksta i kvaliteta vec zbog onog sumara sto udara u drvo. Tu se indetifikujem sa njim jer volim da cepam drva :) pa onda kad udaram u neki panj pevusim idi dok si mlad dok ima vremena.... Dalje ne znam kako ide tekst :)

Voleo bih da si prokomentarisao nešto, umesto što si utrošio trud tražeći veličinu kod cece.

Боле ме бриге да коментаришем неку тако субјективну ствар као што је музички укус. Теби се свиђа једно, мени се свиђа друго, ајдонткеру треће и шта ти ту можеш. Мене само смарају ликови као што си ти који свој музички укус намећу као квалитет, пишу називе омиљених жанрова великим словом, иако је то противно свим граматичким правилилима, а себе сматрају узвишеним јер слушају нешто што је, по њима, еталон квалитета музике, док су остали људи сељачине, примитивци, аутисти и шта ти ја знам шта све не јер слушају народњаке рецимо. Надувај ми јаја и ти и сви урбани Партибрејкерси, Сарсови, Дубиозе колективи, Којоти, Сељачке буне и остали морони.

Поздрав свим људима добре воље.
https://www.youtube.com/watch?v=n22ReDHI-SY

2015. је година, а људи и даље расправљају о музичким укусима и дал је бурек бурек ако није с месом. Па се после чудите верским ратовима. Ако сте око овог спремни да се прозивате, онда заиста треба ставити човечанство на стенд бај, форматирати мозгове и почети испочетка

Namerno druže, cecu uvek pišem malim slovom. Bluz, Rock i Novi talas (mada je bez njega moglo) velikim kako bi skrenuo pažnju na muziku.

KISS su poete.

ZVINI, DUSO, IZVINI tekst

Mozda sam te nehotice ranila
mozda te je rana bolela
ako sam ti boli nanela
to je zato sto sam te volela
izvini, izvini, izvini sto sam te volela

Ref. 2x
Izvini, duso, izvini
za moju tugu ne brini
stranicu novu okreni
vise se ne vracaj meni

Stalno sam te netremice gledala
tuznoga te smehom tesila
ako sam se pogresno nasmesila
jos sam mlada mozda sam pogresila
izvini, izvini, izvini sto sam pogresila

Ref. 2x

Dugo sam te ljubomorno cuvala
samo tvoju ljubav zelela
ako sam u zelji sagorela
to je zato sto sam te volela
izvini, izvini, izvini sto sam te volela

Ref. 2x

MA KOJI NOVI TALAS JESI NORMALAN

Надувај ми јаја и ти и сви урбани Партибрејкерси, Сарсови, Дубиозе колективи, Којоти, Сељачке буне и остали морони.

dodao bih i Feud i onda samo da mi javis adresu da dodjem da ljubim kulac.

retard rek'o preljepo

Нема потребе за тим друже, само те молим, послушај ''Сребрну птицу'' или ''Плачите очи моје'' у извођењу Ипчета и онда поново размотри онај пасус пред крај уводног поста на овој теми. Јес' да су разни душмани и помодари смарали са форсирањем Ипчета, ал није он шљамара, не заслужује баш то, јбг. Поздрав

Koji je vama ljudi??? Apsolutno nisam nametao moje mišljenje, rekoh da nisam sektaš i nemam žanr sa kojim trujem narod. Pride ne slušam ništa od bendova koje si naveo, tako da si omašio temu potpuno! Prestanite sa napušavanjem i kurčenjem preko neta, pošto zaista nema potrebe za tim. Po tome kako reaguješ na tuđe reči, cenim da mogu tata da ti budem (po godinama naravno) i moram ti reći da nije lepo da se tako obraćaš starijem. Završavam raspravu, pošto me iskreno zabole za cecu, Ipčeta a bogami i za Baju.

Мош да имаш 90 година ако оћеш, ал ако ниси у праву, ја ћу ти то рећи. За мене си овде Радовановић и ниси ништа другачији од мене, Курајбера, Ремеа, Јебача или било кога другог, тако да немам намеру ни тебе, ни било ког другог да питам за године како бих знао са којим нивоом поштовања да ти се обраћам и дал да ти персирам или не. МЕГАЛОЛ, ЋАЛЕ. Добио си напушавање јер си се поставио као сваки класичан смарач који, као што сам реко горе

свој музички укус намећу као квалитет, пишу називе омиљених жанрова великим словом, иако је то противно свим граматичким правилилима, а себе сматрају узвишеним јер слушају нешто што је, по њима, еталон квалитета музике, док су остали људи сељачине, примитивци, аутисти и шта ти ја знам шта све не јер слушају народњаке рецимо

те се нећу понављати. Поздрав

Слепи убива!

Slepi klasičan burazer

Поздрав пијатељима Данету и Бохору!

Sejo Pitic opro!

Један од мојих омиљених клипова на јућубу, ваистину опро. Велики поздрав и теби, Папете!

Zasto meni nema pozdrava? :(