Prijava

Nije poenta da dodje 300+ autora sada zato što su razmodovani trenutni modovi. Nego da se razmoduju trenutni modovi, jer pojma nemaju šta rade.

mogo bi neko kajzenu da skrene malo pogled u kakvom mu se stanju nalazi sajt. ja necu, ne mogu vise da se sekiram za sajt za koga njega boli kurac.

Ili ničemu na sajtu ne služe. Ostavio bih i ja 3 moda najviše odavde, ali to mi je više kurvinjski, nego da tražim da se razmoduje ekipa.

Napišite ovima što se protive tamo da im je pazl poručio "Veliki crni kurčevi motre na vas"

Što se tiče odumiranja i gašenja sajta ne vidim zašto stvarate lažnu uzbunu. Sve dok Bruce ne pretekne Reservoar Doga na rang listi pisaće se definicije i biće dešavanja. Za sada mu beži 30000+ glasova tako da smo mirni bar dve, tri godine.

Podrzavam. Ima nekih modova koji su okej, ali ja podrzavam i potpisujem peticiju cisto zbog Agilnog. Vodim se onim pravilom "zajebe jedan, a svi najebali". Toliko od mene.

Sajt je usralo generalno NEPISANJE definicija, odnosno razuđivanje kreativnog tela usled pojave reakcija i odlaska nekih ranijih autora. Iskreno rečeno - i ja "svršavam" na defke nekih od njih ali nisam u fazonu "e jebiga sve je definisano, nema više slenga, autori su sad go kurac" i na valu takvog razmišljanja i sami više ne pišu. Forum je izamasakriran raznoraznim "duhovitim temama" i nema zdrave rasprave zato što se profil ljudi koji borave i stvaraju na njemu, od nekadašnjih alternativaca sveo na plebejštinu koja donosi svoju (ne)kulturu i prljav veš na njega. Nešto kao Turci u Nemačkoj - boli me kurac što živim u Švabiji, gde sam ja tu je Turska.

Krivo mi je zbog nekih glava što su banovane, Pseta znam i lično, mislim da se cela stvar otela kontroli jerbo fali SAMOKONTROLE. Eto, pre neki dan, jedan autor je aludirao da je moja bakuta "uvek glumila kurveštije". I iskulirao sam ga. Kako Paninaro može da iskulira razne uvrede na njegov račun i nikad nije dobio ban? A zao je lik?

Treba još jedan moder " iz naroda", da se dogovorimo svi i da se jasno precizira pravilnik na osnovu kojeg će moderatori pravdati svoje "presude". Srdačan.

e, moglo bi da se apdejtuje kod ovih sto daju podrsku ovome, u prvom postum, svako koliko ima def, postera i reakcija, i koliko odabranihm cisto ako neki, cudom pogleda kajzen da vidi da ovo nisu random autori nego cirka 50-60% aktivnih clanova sto su non stop ovde.

I Boxer je ovde sa ovog akaunta sada.
Koji je lola mene banovao duplo više od autora koga sam kao vredjao cinjenicama koje istinite nisu? Kapirate, izmisljene su. Pali ste u vatru jer se pratite od pocetka nego samo tako upadate. Navijačke teme pustite Kurajberu kad se prihvatio toga već. A inače vredjani autor je bio banovan i došao sa duplog da sere po temi. Njegov dupli na 10 dana moj na toliko godina. Agilni ti si bio onlajn tada, da ne znaš nešto više o ovome? Baš sam mislio da smo prijatelji, ono gotivimo se. Noz u ledja brt :-(

I realno, što da trpimo glave u modovima koje su nam izvor sprdnje. Nije ovo Srbija!

Agilni, kurajber i natnat - osovina zla. Mali agilni velike probleme pravi.

подржавам!

и бановати бохора, долази са дуплих налога

PA BOLE KURAC KURAC KAJZENA DA RAZMIŠLJA O SAJTU STVORE KRATKOVIDI JER ZNA DA OVA FORMA VIŠE NEMA PERSPEKTIVU!
JESTE LI RETARDIRANI ILI ŠTA? DOLAZI 50LJUDI KOJI TU DOLAZE IZ NAVIKE.
50 LJUDI KOJI SU KADA JE SVO OVO SRANJE POČELO IMALI TEK NEKOLIKO GODINA STAŽA PUNOLETSTVA I SADA SU TI LJUDI RAZOČARANI U ŽIVOT. POKENJANO IM JE RASPOLOŽENJE JER SU SHVATILI DA OD TIH "DRAGI DNEVNIČE" FORA SA ALTER EGOM NEMA LEBA. DOGORELO DO NOKTIJU.
TREBA IĆI DALJE, BITI ODRASTAO A NE SMEJATI SE SA ONLAJN DRUGARIMA NA FORE O ČAKU NORISU I ŠEŠELJU.
NEMA SE VREMENA. STISAO NEKI HLADAN OBJEKAT MEĐUGUZNO PODRUČJE.
NEMA VIŠE TRAŽENJA SEBE I EKSPERIMENTISANJA.
DOKLE JBT VIŠE ZAVARAVATI SEBE SA TIM GLUPOSTIMA?
KAKVI BRE KURAC MODERATORI PIČKE MATERINE? ŠTA SAD KAO I TO VAM SMETA A 20X JE BILA GORA CENZURA PRE PAR GODINA I OPET JE BILO ZANIMLJIVO DOLAZITI.
ČINJENICA JE DA SMO ODIGRALI ULOGE KOJE SMO ŽELELI.
IZVOLJEVALI SMO ŠTA SMO HTELI.
NEKI SU SE TRENIRALI ZA DUPELIZANJE A NEKI SU POTROŠILI SVOJ MLADALAČKI BUNT I INAT. KREATIVNOST JE PREVAZIĐENA.
MAŠTA JE ZA DECU A DECE OVDE VIŠE NEMA.
TO ŠTO SU NEKE JAJARICE USPAVALE SEBE TIME ŠTO SU MODOVI PA REDOM SJEBAVAJU SVAKU SPRDNJU, TO JE U NEKU RUKU NORMALNO.
OSVESTITE SE! USPON OVOG SAJTA JE OSTAO U PRVOJ DEKADI 21. VEKA.
JEBEM I VAS I VAŠ PREDLOG!

e, moglo bi da se apdejtuje kod ovih sto daju podrsku ovome, u prvom postum, svako koliko ima def, postera i reakcija, i koliko odabranihm cisto ako neki, cudom pogleda kajzen da vidi da ovo nisu random autori nego cirka 50-60% aktivnih clanova sto su non stop ovde.

Da, ali ja ne podržavam razmod svih. Vičhant je odlika marve i rulje. Bušmend je gospodin.

Sa druge strane - Već neko vreme se zalažem da se Bajaga razmoduje zajedno sa crnogorštinom koja zrači. Od pre par dana i za razmod Eve Ras jer je pokazala da nije za ovo.
Džoni da banuje psihopatu i drkača na decu i okaje grehe.

Профе, заборави на дефиниције јер ово више није речник него више друштвена мрежа. А што се тиче додавања модератора, то ништа не би помогло јер би га ови сада гушили као што су мене гушили, увек може други модератор да поништи шта год да урадиш. Мене Келт смарао већ први дан, истриповао да ми је ментор јер ми је средио умод, јер сам бранио Бохора након што је добио бананчину за качење сиса оне Џоплинке на чету који не може јавност да види, а које је она тако срдачно делила свуда. У фазону ко си ти тек си дошо шта нам солиш памет. Ето му сад, и њега су изјебали па нека се тера са њима.

ипак не бановати бохора, добар човек

на тренутак сам помислио и ја да изузмем видру, ал сам се предомислио. очигледно је да је тај статус мода препрека наше љубави, јер сам ја као обичан аутор а она мод, па се ствара привид да она има већ друштвени статус а то је чисто виртуелно, девојчица много лети

jebac, aj seti se malo da sam ti pricao to zato sto si se bio razmahao banovima, a ne za to sto ti kazes.

edit: i za to sam kenjao, zaboravio sam.