Prijava

DABOGDA SE KOSTIĆ VRATIO

Pročitao sam 58 strana ove teme, za šta mene plaćaju na poslu.

Ови што се вређају на теми овој такви су убили Зорана.

А види га овај расни што помиње костића лик је буквално још ишао у други разред кад је костић био мод.

kostic bio danas na cetu poz

Promenite naziv teme u zagorelo

Za nešto što je dogorelo, ovo još uvek prilično vonja na paljevinu.

А види га овај расни што помиње костића лик је буквално још ишао у други разред кад је костић био мод.

Jeri ti znaš koji mi je ovo profil na vukajliji po redu?

Što je babin klitoris banovan trajno?

Zbog gifa koji se našao na netu?
Zbog pevača koji je slučajno član sajta?
Zbog 70 dinara?
De ba?
I što sam ja banovan zadnji put?
Zbog "muslimani lične karte na pregled"?

Ako ako...

Opet neko fali, sad ih ima 6.

U suštini je sve rečeno što se tiče foruma, banovanja i sličnog, ne bih ima šta da dodam. Sa druge strane glupo je očekivati novi kreativniji sadržaj kada osnovno merilo njegovog kvaliteta, odabiranje, ne daje prostora novijim autorima da se razmahnu. Recimo, kada sam ja došao ovde, za tri meseca su mi tri defke odabrane, a bio sam totalni anonimus, dok sada novi autor treba da se šupči nekome kako bi bio primećen i evenutalno odabran. Dajte ljudima motivaciju, naročito ovima novima koji koliko/toliko redovno pišu, posterišu ili šta već, šta odabirate likovima koji nisu aktivni 4 godine, makar bili ne znam ko. Kad novajlije vide da su adekvatnije "nagrađene", biće i više boljeg sadržaja.

Курац Били кад је све лоњ квлт. Иди види насловну и све ти је јасно.

Фејзбукманијак

А види га овај расни што помиње костића лик је буквално још ишао у други разред кад је костић био мод.

+1

Da, i onaj predlog, mislim celtov, da pored razloga bana stoji ime moda koji je banovao će rešiti dosta toga, lako je praviti se bitan kad se kriješ iza tima. Toliko od mene.

Bili to je okej sto ti kazes. Ali ovde je samo maska ta spika kako modovi trebaju da se menjaju jer je pao kvalitet sajta. Pokretaci ove tema samo zele da dobiju potpunu vlast i da odu trenutni modovi. Nista se nece promeniti promenom modova. Osim ljudi koji ce u buduce dobijati odabrane. A i dalje ce se odabirati ko i sada ,,preko veze"

било је пре тога Били Шарпе па су некима претили смрћу, то је срање

Orvelj, Haxly i Toma Smor bi totalno izneverovali kad bi videli ovu temu. ŠKK koj moj! Dobra fabula radnje za neko štivo naučne fantastike. Borba virtuelnih ljudi za vlast u virtuelnoj državi. Komendija.