Prijava

Nemam pojna ko je ta stecan...otvori temu ovde se glasa za Direktora.

I Dankana.

I još par njih na D

Treba da se umoduje jedan akaunt bilo koji da imamo šifru nas 15 stalnih iz kafane.

Šta bre Analni? Kaki akaunti te spopali.

Alo pišite jeste li za ili protiv ne znam gde udaram

Za bre. UVEK

Dodaj i Dankana u naslov i tebe.

Ne zbunjujte. Boldirajte ako je nešto važno za prvi post.

Numem da boldiram,nisam ja Boldrik...a možda bi on mogo za moda, Boldrik ali ne znam čiji je dupli i nije na D

STAVI 2 ZVEZDICE

Ка смо већ код Курајбера и опозиције, не видим да је модерисање превише утицало на њега. Оно са Стеваном можемо да сматрамо његовом једином грешком. Требало је да му одабере једну дефку као одштету. Он и да није модератор понашао би се исто овако. Откако се оженио, има мање времена за писање, а и колико се сећам Ела и он чекају дете. Његово понашање нема везе са тим што је модератор, понаша се као и сваки скоро ожењен човек који ће да постане отац, зато је можда мало нервознији него обично.

Што се Данкана тиче, мислим да би он био идеалан, не због контролисања шта се пише на форуму, него због квалитета радова. Данкан је један од најпопуларнијих аутора, многима је био узор што се тиче писања и ко би пролазио Данканово сито и решето, значи да пише како треба.

I na koji broj da pošaljem?

MODERATOR NE SMIJE BITI OZENJEN
MODERATOR NE SMIJE IMATI SEKSUALNE ODNOSE
DOBAR MODERATOR ZRTVUJE PORODICNI ZIVOT ZARAD SAJTA
.

Jebite se. Dje su modovi da vas pobanuju, smirite se.

Lol Fendere. Boli Steca kurac za odabrane. Više bi mu se oduzio Dzoni kad bi mu nabacio nekog šuraka, nešto...

Nema modova,sve ste ih oterali u penziju zbog neke Jelene Trivan.

Izgubiće tema nit.