Prijava

"Put do pakla popločan je dobrim namerama".

Вуле, неки су већ кратки за хиљаду и више. Ипак, то неће много да утиче на ранг листу популарности, пошто се многима одузима.

Севаст је по популарности био на 4 месту. Сада је "изненада" пао на осмо. То много говори.

Поприлично.

Jeeeeiiiiij! Baš ste vredni, i to na Badnje veče, alal vera :). Nego, stvarno, što rekoše i ovi prethodni, bacite se i na brisanje definicija, od 250 dnevno, komotno možete da brišete pola bez pardona.

Џими, провалио са како иде хијерархија у вукајлиском НАРКО картелу.
1. Саваст
Његова десна рука РД ..... Лева Рука МОТИКА
За РД раде још МаријанаП ...За Мотику Лаки, Че-Ву и Курд
и Искусни и ДЛЗ
Остали се се снабдевају преко неког од њих директно или неког ко ради за њих

Мада има један човек ваш изнутра, који кажњен али је пристао да буде сведок сарадник па је прошао с условном. Име му је Блек Хол, мада сад сам тек скапирао да он у ствари ваља за тебе и Целта.

Све у свему честитам на успешној акцији! Ово је највећа заплена плусева у региону, протеклих 25 година! :)

По обичају - МОТИКИНИ "врцави" коментари из категорије Slavski humor

Motika, aj ovako javno, što ti mene ne voliš :)?

Одлично вам иде људи ја већ остао без двеста педесет плусева. Наставите добар посао...

"Одлично вам иде људи ја већ остао без двеста педесет плусева. Наставите добар посао..."
Уз дужно поштовање према твом психичком болу, урнебесна реченица. Тако ме је орасположила...

Ja sam poslednja osoba za koju sam mislio da je neko "lajkovao".Ojadili ste me za cirka 500-600 bodova.

ЈТУ +

Брате Блеки искрено... Мој его не подноси да неког воле више од мене. Само то. И да што пишеш блогове и сви се ложе на њих. Није фер :)

ahaha, kul, motiko, sviđa mi se razlog :).

Ма знам ја да си ти кул лик, зато те и зезам :Д

ЈТУ ја ценим добро рађен посао :=) без обзира колико може бити болан.

Izgubio sam jedan poen ! Kako ću od sada da živim !?

$LesTaT: Чек, саћу ти нађем лајкера. :)

A sad kad razmisli,ovo je odlican nacin da nekog "kaznite".Ko moze da dokaze da li je lajkovan ili ne?!Cist totalitarni tiranijski rezim :)

Džimi, jel (ili što bi Motika rek'o "jer" :)) si ti glavni kosač tih nezasluženih pluseva :))?

Naravno, Džimi je uveo kod nas taj tiraninski režim. Sadista! :))