Prijava

КО СЕ МАЧА ЛАТИ ОД МАЧА И СТРАДА

расни не лапрдај живота ти ти си лоша страна научног напретка

добра стана-лоша страна

1. нуклеарна електрана-атомска бомба
2. аутомобили-саобраћајне несреће
3. интернет-расни

Расни, ајде пробаћу нормално да ти се обратим.

Није на теби да процењујеш да ли је нека тема потребна или није потребна нити те је ико питао да то радиш. Што даље имплицира би било коректно са твоје стране да не избацујеш на сваку јебену отворену тему нуспродукте свог мозга, и спамујеш.

Спам није ок. То што још ниси санкционисан не значи да је ок то што радиш. А таквим понашањем полако идеш на курац све већем броју људи.
Ваљда си довољно нормалан да схватиш о чему причам. Ако ниси, а онда се макар направи да јеси и искулирај јебено.

Нећу уопште да улазим у причу кога треба, а кога не треба умодовати, јебе ми се за то. Човек је отворио тему за нормалан предлог, ти си на првој страни успео да имаш четири јебена поста која немају благе везе са везом. Сада је Пазл отворио ову тему, у првих пет постова, два су твоја. Искулирај јеботе.

Ajde ne seri ovde, ne mozes casno da izdrzis ban pa kmecis da se moderator smeni zbog nekoliko dana.

D

Mo'š mi reć samo kako da ga kontaktiram, pošto sam već pokušao preko one "kontakt" opcije ali evo 6 dana je prošlo i još me nije udostojio odgovora.

Reče ti Kurajber va posta iznadd tebe.dddddddddddddddddddd

Ahahahaha pa dupe bi dali samo da čet ima moderatora, a vi šifru. Skoro nisam doživeo veći transfer blama.
P.s. Naravno imate moju podršku, neću da budem sneško-rušitelj.jpg Samo iskazujem svoje mišljenje...

НАРОД ТРПИ ДОК ГОД ТЛАЧИТЕЉ КОРИСТИ ОДГОВАРАЈУЋУ ДОЗУ НАСИЉА, ОНДА КАДА ТЛАЧИТЕЉ ПРЕТЕРА, ТАДА ЈЕ СЕБИ ПОТПИСО СМРТУ КАЗНУ И ОН ПОСТАЈЕ ОНАЈ КОЈИ ЋЕ БИТИ ТЛАЧЕН. ПРЕСУДИЛИ СТЕ САМИ СЕБИ, КАО У ОВОЈ СЦЕНИ 1:17, YOOUUUUUUUUUUUUU!
ХУ ИЗ ДА НЕКСТ, КАИЗЕН ЛИЧНО?!
https://www.youtube.com/watch?v=tlw2YpBIq2Q

Osjećam porastaj jaja.

Деку, све и да је тако зашто би био проблем да кафана има мода?

Reme jesi ti papa Benedikt 16 da možeš da mi kažeš da li je neka tema potrebna ili nije i šta ja trebam da pišem na njoj. A pošto je moja tema spemovana imam i ja pravo da spemujem po ovoj glupoj temi.
Još samo fali maestro i kompletna hidrid družina je tu.

DBez spema molim, smatram temu ozbiljnom i želeo bih samo mišljenja ozbiljnog karaktera. Nije mi lako kucati bez slova D di nemojte me terati a mnogo pišem.

https://www.youtube.com/watch?v=mopHLF348Lc revoliciona zika chat:kafane lujm,lujm,lujmmmm,lujm,lujm,lujmmmm

Човек је отворио тему за нормалан предлог, ти си на првој страни успео да имаш четири јебена поста која немају благе везе са везом. Сада је Пазл отворио ову тему, у првих пет постова, два су твоја.

Иначе на ово сам већ скретаљо пажњу а видим да су приметили и остали па би било лепо знати да ли ће мали дрекавац сероња бити банован или је не дај Боже добио дозволу да сере по свему и нервира све оне који су се дрзнули да дигну глас против модератора?

Stvarno Rasni ima nekoliko tema za spemovanje upravo otvorenih ili u poslednja dva sata. I to naravno za umereno spemovanje. Iskuliraj ovu.

Puši kurac pseto, u tebi se nalazi skrivena jajara koja namešta banove, zbog tebe sam dobio dan i tražio si još da bi moga da plačeš i dalje po temi.

ЋАО ОЛАНИК. ЈОШ МАЛО СТИЖЕМ У КАФАНУ ПОЅЅ

расни ево искрено глуп си ко курац и никога не интересује твоје мишљење јер си глуп ко курац

извини брт али тако је :/

Mislim da je Kaizenov odgovor na Dogorelo jedan sasvim dovoljan. Izjasnili smo se svi oko svega tamo.

Pa i nijesmo baš sve rekli. Nemoj shvatiti ovo pogrešno ali mislim da si dosta doprinio tome da tema ode u offtopic, mada i dalje najviše po pitanju toga krivim ljude koji su učestvovali u organizaciji svega ovoga.

Npr. nijesmo saznali ništa po pitanju toga zašto ti, ili uopšte moderatori koji nijesu odlučili da napuste funkciju, žele da ostanu na njoj (i ovde naglašavam da ne shvatiš pogrešno).
Da li mislite da obavljate posao bolje od bilo koga ko bi mogao da vas zamijeni jer svi u ovoj našoj "organizaciji" dijelimo mišljenje (a i većine autora koji nemaju neke koristi od moderatora) da vas je većina tu bila sasvim dovoljno i da je red da vidimo kako bi se neko drugi snašao na toj poziciji.

Sve i da ste najbolji izbor red je da date i drugima prostora. Jbg, zamisli da postoji neko ko je pandan Dostojevskom na Vukajliji. Svaka defka bi mu bila za odabrane i daleko kvalitetnija od bilo čega drugog što ostali izbace ali da li bi to bio razlog da ne vidimo ništa drugo sem njegovog sadržaja na naslovu iako on ljuto objašnjava? Pa i ne bih se složio.

Dobro Rasni je banovan, tako da nastavite.

MOže troške lagano podržavam u potpunosti. tožem i ja da budem mod ako ne mogu onda tožem bar šokolatku