Prijava

mislio sam da su simpsonovi najbolja serija ikada,a onda se pojavio saut park

Saut Park pre Simpsona za celo koplje. I Futurama je bolja od Simpsona.

i jedne i druge volim da pogledam...stim što su pre bili mnogo bolji i jedni i drugi, al i sad su daleko od lošeg. Mada se kod simpsonovih već vidi u poslednjih par godina zasićenost..

a da, rendi marš je najjači glumac koji je ikad glumio.

Saut park. Ima jedna pizoda SP i dijalog između Barta Simpsona i Kartmena sve govori.

http://www.youtube.com/watch?v=cDLvzLQdXW8

Saut Park da se sagne Homeru i Simpsonovima.

simpsonovi imaju dusu!

tesko pitanje

simpsonovi---uveli nesto prenovo i preoriginalno za to vreme u crtane serije i humor uopste,nigde pre njih taj fazon bio nije,u svoje vreme jebali su kevu svim humoristickim serijama ubedljivo,pa i uopsteno u humoru i satiri,bez njih sve bi drugacije bilo u svemu tome...bukvalno su sav humor pre njih ucinili da deluje primitivno i staro...mnogo sam ih gotivio kao klinac i svi su gledali to,cak i uciteljica jebena...preterani hit u 90im i pocetkom 00ih
sami kreatori saut parka su rekli da bez simpsonovih i njihove podloge ne bi ni postojali
u delu uticaja,znacaja i kvlta---simpsonovi

saut park---kad mislis da ne moze bolje od simpsonovih,pojavi se saut park---smesniji,satiricniji i jos tome pridodas tesku,tesku bolest,vecu nego ikad pre...na svim poljima(osim animacije) su jebali kevu simpsonovima i mislim da su zbog toga simpsonovi i propali...al podloga definitivno nije jaka ko kod simpsonovih

sto se tice humora,bolesti i satire----saut park

неко се више смеје на саут парк, неко на симпсонове. али саут парк је на моменте генијалан, а симпсонови ређе од тога.

simpsonovi.
ne svi]a mi se kako je saut park nacrtan

Respekt zua Simpsonove ali ako bih morao da izaberem jedno od ta dva - ipak Saut Park. Izuzev onih epizoda gde im humor prelazi u fekalnu patologiju.

simpsonovi.
ne svi]a mi se kako je saut park nacrtan

http://www.quickmeme.com/img/2f/2fabcb1789fe4fc166309d1d0d3384068da257785ead58732345da9455eb9d1c.jpg

Idi gledaj teletabise, oni su vizuelno ocaravajuci sve sa hipnotisucim koloritom!

Zavisno od raspolozenja i trenutne situacije. Volim oba, ipak South Park ima vise epskih momenata i citata koji se pamte.

Dead Celebrities recimo, jedna od najlegendarnijih epizoda. Mada, kreativnost nije ista kad si golja i kad imas milione u dzepu, sto se itekako vidi u poslednje vreme... Mislim da polako treba da se pripremaju za penziju...

Msm da bi im bilo bolje da izdaju godisnje jednu duzu i kvalitetniju epizodu nego ovako...jer iz ove zadnje sezone ne mogu se skoro sjetiti ni jedne postene epizode...

Saut Park ol d vej.

Zao mi je sto ovo nije zazivelo:
https://www.youtube.com/watch?v=yoxMiZxN-F0

Pogledao sam neđe jednu dvije epizode saut parka i nijesam se nešto oduševio... mislio sam da mu dam još jednu priliku i na internetu pogledam još koju epizodu jer mi se često dešavalo da mi se nešto ne svidi na prvu ali onda je prije godinu-dvije moja majka rekla sledeće za ručkom: "Hahahaha jao sine, jesi gledao kad onaj saut park? Svaku noć ja i baba gledamo kako je ono dobro hahahahah. Onaj mali kartman sa kapicom je najveći kralj hahahahah jao moraš neđe ono da gledaš."

Kako da očekujem da nešto što moja baka gleda bude ljuto?!

EDIT: kvebek moćno ovo što si kačio sviđa mi se mnogo art style mračno tripozan što rijetko ispane ovako dobro