Prijava

Scott Tenorman must die! 5. sezona.
Samo toliko, ko god nije gledao SP samo nek pogleda tu epizodu i ako posle nje ne pozeli da gleda jos, SP nije za njega.

Simpsonovi su dobri ali Sputh Park je majka

Dobio sam od druga HDD sa Family Guy i South Park. Kada sam pogledo epizodu SP-a kada hoce da ukinu Family Guy-a tada sam svatio da nema potrebe da gledam Family Guy-a jer su South Park jednostavno najjaci! Prije njih mi je samo bolji Monty Phyton, posto i oni ismijavaju sve redom na britanski nacin sto mi vise odgovara. I btw ima li iko prvih devet sezona South Parka? :D

Ne znam ljudi, ali ja mislim da ovog lika niko ne može nadjebati.

Pošto retardirani jutjub neće da da link, upišete 58 Hurtful Homer Moments i pogledate. Nikakvi Kartmeni, Bartovi i slična raja nisu ni petina Homera.
Bog.

btw ima li iko prvih devet sezona South Parka? :D

http://www.southparkstudios.com/full-episodes/ evo ti link imas sve epizode

Hvala za link, ali mislio sam da u kompletu skinem svih devet sezona posto gledam preko hdd koji prikopcam na tv i malo je ljepse iskustvo nego na laptopu.

Ok, hvala! Moj HDD ce ti biti jako zahvalan, live long and prosper:D

South Park,naravno.Smipsonovi su ok,a Family Guy NIKADA ne gledajte,ja se zezno gledo 1 epizodu!

Futurama, South park pa Simpsonovi.

Simpsonovi, definitivno.
Sve ostalo su blede kopije i pokušaji da S budu nadmašeni, zbog čega u Futuramama, Fgejovima, Parkovcima i slično preteruju...

Симпсонови.

Последњих неколико сезона Симпсонова су Ђубар, није ни Саут парк ко пре што је био али је океј. Не треба заборавити да су аутори СП признали да су Симпсонови имали велики утицај на њих.

Pa nije bas ovo za raspravu, totalno drugi fazoni crtanog.
Za raspravu bi bilo tipa Simpsonovi i Family Guy.

Tu iskreno ne bih mogao da izaberem.

A ovde Simpsonovi.

Ne mogu se porediti apsolutno. Simpsonove gotivim, SP obožavam.