Prijava

Još jedna kaizenova greška otkad diskretnom piše #2 na profilu počeo da se kurči lolo

nisi me vido dok sam bio prvi

I to sam zaboravio napomenuti, rasni je krenuo u kontranapad kad sam postavio print njegove obrisane prozivke, samo je počeo dublje da ulazi u govna, da laže i tako...

Nisam jbg propustio sam to

Брате, да ли је ико озбиљно схватио то х3 због недеље? Чак и постоји тема на форуму "најбољи разлози за бан" и и даље све схватате смртно озбиљно. Који курац људи? Пустите се формалности, не модерише у јебеној канцеларији као адвокат, него на сајту предвиђеном за забаву. Јебо вас Расни.

Управо ово..

Director
ma naravno,
jebač može da napiše bilo šta za rasnog
riha može da mi stoti put čeka post i napiše šta hoće

banovaćemo rasnog a smare će biti principijelni lik

Тако је, принципијелан.
Ја сам познат ка' неко ко смањује банове вазда, али вазда, овај пут то неће бит' случај и који год бан да дам, остаће до краја, то је сигурно.
То што је он досадан, што је инфантилан, то није мој проблем.

А чак му у бан нисам урачуна' то што је мене вријеђа, тако да оно...

važi eru, uvažiće učiteljica tvoje opaske

imaš još nešto da dodaš pre no kreneš na jogi

Kisse, ovo moram da ti kažem, ti si nebitan u celoj priči.
Direktore, jebote, jedno je kada neko izgradi identitet na tome, i iskren da budem, ne znam ko se na sajtu drka na Rihu zbog njegovog nastupa? A prema svima je takav.
Rasni se konstatno konvertuje iz zmije u jagnje i obrnuto. Zna da pljuje i vređa, a kada dođe do sankcije onda gmiže i glumi umiljato stvorenje. Zajebi to.
Nego vam je simpatično da imate kućnog ljubimca koji može da napravi sranje pa se zbog toga buniš? Ako se buniš samo da bi kontrirao modovima, jebiga, onda mi je to glupo.
Ne znam da li te prati Riha, ali Riha zna da podjebava i nervira, nikada nisam video neku uvredu da je uputio. Makar ne ozbiljnu.

rasni je jako glupo i asocijano dijete. njemu se čini usluga time što je banovan, u nadi moderacije da će isti pronaći nekog drugara njegovih godina u stvarnom životu, ma koliko to izgledalo nemoguće.

ti diskretni, ti si priča za sebe. čovjek od 100 godina, koji se ponaša na ovaj način zaslužuje sajber kastraciju kako svoj intelektualni škart ne bi proširio na server.
ti nisi mjerilo ni osoba koja se može buniti protiv bilo čega.
da te podsjetim, ti si ona budaletina što je sebi nalupala kilu pluseva pa izvalila da tobože to nisi bio ti, već da su to djeca koja su sistemski ocjenjivala tvoj kreativni rad, jer im se strašno svidio.

ćuti, budalo, ćuti

Kisse, ovo moram da ti kažem, ti si nebitan u celoj priči.

pitaju se neki ljudi pa im pojašnjavam, inače mi je zanimljivo samo da čitam sve ovo da vidim kojim će tokom priča ići...

ma jeboi mu je mater dosadnu

de skotaj se, iskompleksirani beživotni starče
edit: riha mi prati post lol
pa nije riha uhoda koja po čitav dan sjedi na vukajliji dok mu žena donosi lebac na trpezu

prolive, smaraš
edit:
prolive, smaraš

nisi mjerilo, pitaj djecu. zapravo nemoj, reće ti da jesi. vole tvoj rad.

eno opet decu
pa nećemo tako dino

JEBEM TI RASPALU DROLJAVU MAMICU U STO PIČKI

Ban obojici po sat vremena, da se iskulirate, umijete i popijete pivo. lolo

Riha, sto coveku spominjes decu...nije u redu brate u bilo kom kontekstu...on je ovde Direktor nije Pera ili Zarko ili Petkana...jebite se vi ne volite da vam niko spominje kevu i gidine a svaki trenutak koristite da udarite nisko...

svašta. čovječe, ja ne psujem tvoju djecu. ti si njih uvukao u priču, ne ja.
ti da možeš šta jebat, ti ne bi glumio totem vukajlije, drtino iskompleksirana

što da se iskuliram, stanje redovno
čovek me konstatno proganja
nisam mu se prvi obratio od kako sam na sajtu

redovno serucka
ja mu odgovorim na srpskom
valjda razume...

ma rihice, sve si mi to reko sto puta
kapiram ja tvoju potrebu da budeš zajeban lik koji ide okolo i serucka
nego, dosadno bre više

pusti me, davno sam te pustio
koji kurac oćeš od mene?