Prijava

Došlo vreme zadnjo... DECA NAM GLEDAJU SERIJE! S-E-R-I-J-E!

Preobjasnjava serija za sada.

ludi psihijatar izvuci metlu iz cmara pre postovanja na forumu

odlicna sam mislio na epizodu ne na majkovu snaju, al kad smo kod tih riba jebao bih onu kim, nije ni ono bogznasta al nekako ima bezobraznu facu nznm

veseli mi desanku evo sedmi dan i moram da priynam da je ne bi menjo ni ya woltervajtovu suprugu ,cujemo se posle

A meni bas losa serja, prosek mi neki, nista da me vuce na sl. epizodu kao sto je B B radio. Nekih 5.2/10 za sad.

zadnja epizoda prejaka bila,davio sam se od smejanja u vise navrata

I prva sezone BB je bila dosta spora i teška, ako su i ovi krenuli tim putem biće ovo odlična serija.

Andrej, ti si jedini našao da se usprotivis. Da, jeste to što kažeš, ja gledam iz navike i što kažu da je dobra serija pa aj da vidim. Nije loša baš tako ali ne ni dobra kao bb, mada je sve to relativno. Uglavnom, gledam i to je to. Bilo je par serija koje su svi hvalili pa ja krenuo ali posle prve ep odustao. Ovde ipak ima nešto što tera na gledanje.

bice jaka isto
al u drugom pravcu
nece biti mracna toliko
zasto mi nesto govori da ce zadnja scena zadnje epizode biti:,,sol zavrsava sa gledanjem kasete,odlazi u ormar,obmotava omcu oko vrata,staje na stolicu,, hahahh

inace ona porodica sto podsecaju na flenderse kako je i sol rekao sam---mnogo jezivi ljudi nekako

žena je nerealno glupa, čak bi to naveo kao zamerku seriji

ludi psihijatar izvuci metlu iz cmara pre postovanja na forumu

Baš si šaljiv srce...

Šalim se ja malo ne zamerite mi... volim ja svoje tetke i strine.

ја жену уопште нисам доживео као глупу, него као задрту намазану змијурину која потпуно контролише мужа и врло промишљено руководи животом породице. то што је ретард и психо роспија је друго.

ta zena je toliko iritantna psajho bicarka da bi joj skajler vajt rekla ,,u jbt al si iritantna psajho bicarka,,

ја жену уопште нисам доживео као глупу, него као задрту намазану змијурину која потпуно контролише мужа

+1

Uopšte nije glupa, promišljena i mnogo jeziva.

hahahah olaniče u pravu si. ma de nije glupa ljudi, vidite vi ono ponašanje. da je pametna objasnila bi mužiću flandersu kako fino da proneveri novac ane onako nubovski

al kako se sol smorio kad je ova pretila da će da ga apse što je ukro ukraden keš haha
kao čekaj stani, aj razmisli malo šta si rekla
sol jebe
inače pošteniji je nego što sam mislio, ima on dug put da prevali od ovog namazanog gud gaja do onog beskrupoloznog goveda kakav je u bb-u