Prijava

Tu ne mozes baklju zapaliti.

FLOID VECERAS RAZBIJA MEJVEDERA ZAPAMTITE OVAJ POST

Ja sam uzbuđen a to znači da će definitivno biti smor meč xD

naravno da ce biti smor mec do 12. runde. pa i jedan i drugi za svaku rundu kolko traje mec dobijaju preko 10M dolara.

bines se 3 minuta, dobijes 10 000 000$. ako nokautiras protivnika, ne dobijas. ako on tebe noakutira jos gore. sve u svemu napravljeni uslovi da se makljaju sto je duze moguce.

Ma pederko mi ovaj filipinac navijam za crnca boli me kurac

vidim da se pisalo o tajsonu i nemojte jebati-tajson ne da je imao stil nego je imao najbolji stil koji sam ikada video serem se u bracu klicko i jebene sahovske partije u ringu

Ne ocekujem neki spektakl jer veliki mecevi u bilo kom sportu nikad nisu previse zanimljivi ali ima sanse da se zakrve pa da se rasplamsa

Ne znam sto sam mislio da je na b92 a ovu novu tv nemam pa ako neko naleti na neki link neka baci

Danas citao u novinama karte bile deset soma prodate za 60 sekundi a kod tapkarosa 130k

U Evrima pričamo?
LoooooooooooooooL

Evri ili dolari jbg nisam siguran sada ali svakako ce biti smor(ovima sto su tamo ja bi voleo da ga crnja pocepa brzinski) ako mec bude u dve runde

Ko majkov povratak i mec pre luisa sa onim sxkotom(da ne mislite da je skot lik hehe) kad ga je majk oborio prvim udarcem posle 9 sekundi a karte bile paprenije nego sada

Gledao sam taj za 9 sekundi mislim lolo

Jel našo neko link?

Coa ja sam napisao za Tajsona da se ne oslanja na stil al ne na ovoj temi. Što se mene tiče najbolji je Boxer svih vremena a stil mu ne treba jer ne kalkuliše. Uđe u ring i otkine ti glavu, ajdzdravo.

Loše sam napisao al me mrzi da editujem

Ako Pakjao pobedi, trazice da ga isplate u braci.

Axaxaxaxaxaxa
pod hitno mi nađi taj post jebeni
i dođite u čekaonicu nubare

Mozda nije najbolji svih vremena i mozda bi bio ali meni je omiljeni svih vremena

imao je i tehniku i to bas cistu, ludu glavu koja mu neda da prikoci i udarac od tri tone(mereno bilo) jebena masina za ubijanje

Evo linka http://livefootball.ws/16891-floyd-mayweather-manny-pacquiao.html

Ali morate prvo da instalirate http://download.sopcast.com/download/SopCast-3.5.0.zip, jer se pokreće preko ovog programa.

Inače snimak je u HD rezoluciji, nema seckanja i dosadnih virus-reklama.