Prijava

Jesi sjebo temu pa okacio tamo?
evo fala i ovde ziv bijo

Nisa legendo blagodarim! Je l' u 5 h pocinje spektakl?

Nevidjena kradja, sudije su bile naklonjene crncu.
Nereseno bi bilo najpravednije.

kao i svaka borba veka sranje

Assuming the fight lasts the full 12 rounds, Mayweather will be earning $4,994,681 per minute of action, with Pacquiao earning $3,329,787 per minute.

Kao sto pomenuh sinoc, ako neko napravi ovakve uslove za mec, samo naivan moze da pomisli da ce neko nekog da nokautira tu.
Pa kolko god da si zeljan titule nisi lud da sebi iz dzepa izbacis 100ak mil dolara zato sto mozes da ga nokautiras u 4. Rundi

Boli ih kurac nesto posebno da se biju... Otsparinguju 12 rundi, podele 300mil, i odu kuci.

Još ako se uzme u obzir da je jednom od UCHESNIKA BORBE VEKA nadimak NOVAC dobijemo veliki LOOOL

Boks je i zvanichno umro

Plus kad se doda da su prije meča viđani zajedno u hotelu (postoji snimak), te na košarkaškoj utakmici u Miamiju, onda je jasno k'o dan koliko je meč realan. Nije to pranje novca, na-a.

boli ih kurac bas a i ljudi koji gledaju boks su retardi tako da ok je

Ovaj meč me podseća na ono kad je Ejmi Vajnhaus imala nastup u Bg, teturala se pijana i urokana, nedugo zatim overila, ispostavilo se da joj je to bio poslednji nastup. E, Flojd i Pakjao su se "teturali" u ringu, i mislim da je svima jasno da je boks prošlost, i niko više neće biti lud da obrće toliku lovu za neki meč. Ej bre, pa ljudi su plaćali na desetine hiljada dolara samo sa prisustvuju ovoj prevari

celte procitaj ponovo sta si citirao. oni su te pare dobili a ako traje 12 onda toliko po minutu. ako traje 3 onda vise, uglavnom dobili bi 300 milki nevezano za trajanje meca.

obicno se totalnom autsajderu daje novac ako izdrzi sto vise rundi da bi mec duzetrajao.

Ovo sto janpi kaze

i ja tako prvo razumeo a onda video tablele sa zaradom po rundama, poserem im se u vesti. ima mi smisla ako tv daje veliki deo zarade, jer je njima u interesu da imaju sto vise reklama.

Ne daje njima tv pare vec organizator koji posle pokupi pare od karata, tv i ostalih koji ulecu lovu i isplati njih salu i ostalo sto se placa

TAJSONE VRATI SE SVE TI JE OPROSTENO11136789

Ček, jel nije valjala borba?