Prijava

Izvini Bruse onda. Nije mi mozak radio na toj frekvenciji. Praštaj.
Agilni sad ozbiljno šta ti oćeš sad?
Koliko je neopravdanih banova bilo dok si bio mod? Šta si uradio da to sprečiš? Evo ja ću da ti kažem, ništa. Kumili smo vas da se otarasite pajsera koji napinje po sajtu ni za šta niste hteli. Modovali bi posle toga godinama. Mojne mi sad ne bi ja ovo ono jer to nije bitno, kapiraš poentu jbg

Sad tema Parovi jeste govno ali to ne daje za pravo nekom da ti napiše da je trulež ili govno ili pička.

Ne svidja ti se tema, nemoj da postuješ i ćao zdravo.

I da Rasni je dobra duša, to ne spori niko. I oko njegovog bana ne znam ništa da bih srao. Nisam ispratio

Ostao mi post na prošloj strani pa ko je pročito pročito ko nije jebga...uglavnom

Pravda za Rasnog.

Ja ti rekoh Agilni, a isto se ne osvrćem na to što je sada banovan.
Više se osvrćem na to što je masa ljudi u fazonu, odbanujte ga, a do juče su bili za ban.
Loše je to.
Kažem, milion puta nije imao ko da ga opomene, i milion puta je neka ok tema usrana zahvaljujući njemu, to je trebalo tada seći.
A ako je vređao, ne vidim problem u banovanju, iako je vređao preko pvta. Zapravo vređanje preko pvta je još pederskije od vređanja na forumu, jer se polazi sa računicom "neće me banovati".
Opet, ako već crtam, nemam ništa protiv Rasnog, pogotovo ne u poslednje vreme, samo obrazlažem svoj stav. Pritom, Rasni je sam rekao da će napustiti sajt, on nije banovan trajno, zar ne?
Pusti njega jednom, pusti nekog drugog isto tako, dovodiš sam do sranja, a posle se žališ kako je sranje i kako niko ne poštuje nikakav dogovor, odluku moderatora i štagod.

Javio, nije li malo pederski napušavati na pvt? Mislim ono, znaš da su mnogo manje šanse da budeš kažnjen i to? Ako se već napušava, nek se napušava javno, popije bananu pošteno i to je to.
Apsolutno bih povećao kaznu za taj tip napušavanja na pvt. Rasni će ubrzo biti odbanovan vrlo verovatno. Cenim da će mu ban trajati 15. dana, i onda će odbanovati lik, kao i svaki put do sada. Iako je rekao da se neće vratiti na sajt, vratiće se sigurno. Pa jebo vas Rasni, Prov je bio banovan na godinu dana zbog spama pa niko ni reč nije rekao, odbanovan je nakon petnaestak bana. Rasnog banuju na mesec dana, digne se pobuna na sajtu, koji kurac?

одох да напишем јавију на пвт да је матори безвезњаковић!

Napiši meni, bliže je istini, a ni ja te neću prijaviti :)

A nije li malo više pederski juriti autora po forumu i pisati mu truleži? Na primer. I prozivati ga?
Provociraš ga da popije bananu, a nije prvi put ni da je popije za odgovor na provokacije, a kad on ispizdi jao modovi vidite šta radi.A pritom tebe niko ne sankcioniše što jebeš nekog iz ćista mira.

Ovde se grupa retarda toliko osilila da je to strašno, ovako najiskrenije...

ja sam jednog neki dan pitao na pvt 'koji ti imaš problem sa mnom šta me ganjaš po forumu' a on mi odgovori "da uradim printskrin ovoga kao najveći blavor' tako nekako...

ja sam vrlo često taj koji proziva, kenja, nema šta da se radi jebiga, ali se trudim da ne vredjam nikog i dobijao sam na pvt i napušavanja a i na forumu..pa nikad nisam kukao modovima...

jel hoćeš da se jebeš? pa mora i da ga primiš nekad, nema posle 'mama vidi šta mi radi'

I opet da kažem, važi u redu ban....ali ne 10 dana ili 30 dana...

ili 666666 dana na prrofil koji sam ja dao Rasnom...za koji me realno zabole...

da se razumemo, SMarko je meni okej, nemam baš ništa protiv njega, imam ga i u prijateljima na fejsu, a tamo imam 160 ljudi, lupam, dakle stvarno ljudi s kojim sam u kontaktu nekom...ali mislim da je moglo to manje 3 do 5 i ćao zdravo...

Javio ovo prcanje je normalna stvar. To radimo i ti i ja. Posterdžiji se posereš na poster on ti jebe majku pa ga banuju. Tako su i mene terali da psujem kad sam bio posterdzita.
Sranje je npr što se Bušido zakačio na Agilnog pa siluje jednim te istim.

mene terali da psujem kad sam bio posterdzita

улети ти кита

џДДДДДДДДДДДД

Uzdržimo se od širenja rasnizma u svim oblicima u ovoj temi, naročito spema. Rasnee smara obilato, vaistinu, ali radi to sa ukusom. Za razliku od većine spemera gnjilih. U svakom slučaju nije on tema koje se ovde treba držati.
A kome smeta trol i sprdnja uvek može da izignoriše i pusti mudove da to regulišu ako je preterano.

Da ne drvim mnogo, tu sam da zvanično potvrdim podršku inicijativi.
Pored navedenog, predlažem da se iskoristi opšta inertnost i da najnovije definicije budu prvi sadržaj koji se predstavlja po ulasku na sajt. Mala i nezahtevna promena ali mogla bi imati neki efekat na lenjog čitača. Makar bi se malo namučio da se prebaci na odabrani sadržaj i tamo u komentarina poliže omudinu nekog antičkog autora, usta ga jebem ucrvljala.
A i vi mudovi napravite neku kvotu makar, tipa da na svake tri odabrane bude bar jedna mlađa od jedne godine.
I da pičketina bude na naslovnoj do kraja vukajlije.

Bohore, "modovali godinama"? Ti mislis da je u tome ovde stvar? Previse pridajete sebi na vaznosti, niko nije razmodovan zbog vas, vec samo oni koji su razmod trazili, a trazili su ga, ne zbog ekipe koja je na temi galamila, vec zbog onih koji su kao picke cutali da se ne bi nekome slucajno zamerili. U takvom okruzenju niko nece da radi na dobrovoljnoj bazi, trazili smo razmod i to je to.

Neopravdanih banova je bilo i bice uvek. Kao sto je uvek bilo onih koji ce da placu o tome i organizuju teme kako je dogorelo (a ovamo, kao fol, stoicki izdrzali ban), a bice i onih koji ban zaista odsluze bez cmizdrenja.

Ako sam ja, ili neko treci, smatrao da neciji ban treba da bude kraci, a vecina modova se ne slaze, onda tako i ostane. Ti tvrdis kako tako nije trebalo. Ok, onda bismo se svi medjusobno pickarali svakodnevno, a ja ne vidim da je tako dobro.

Ne mogu da vodim ovu spiku kad ti rečenica počinje sa onim što sam rekao da nije tema i da nije bukvalno. Ostalo nisam čitao

Идите у першун. Не лудирајте се на овако божанственој теми. Безобразници!