Prijava

J A D A N
A
D
A
N

Е, Псето... И после ја дебил, а погледај шта ти радиш са овом темом. А мислио сам да си један од најпозитивнијих ликова на форуму, нешто као Данкан, а ти испаде већи дркош него што сам мислио.

Мистер НО

Ја пишем дуге посотове? А Пазл? А Грањка? А Трулекс?

ЕДИТ: Видра је у праву, само не би смела као модератор да досољава.

S T R I C O V A NJ E
T
R
I
C
O
V
A
NJ
E

SPRČIO SAM TE POYY

Е, Псето... И после ја дебил, а погледај шта ти радиш са овом темом. А мислио сам да си један од најпозитивнијих ликова на форуму, нешто као Данкан, а ти испаде већи дркош него што сам мислио.

Ne bih ti se ni obratio da ne smatram da rasplinjuješ/spemuiješ onu temu

ти расни капираш да си добио бар пет пута већи бан зато што си се вадио на ту фору са монтирањем?

jbg i meni je onaj mudžahedin blz pretio po fejzbuku sa više naloga pa ga niko nije sankcionisao.

Meni je okej Fender skroz...ono jest da piše podugačno ali uglavnom ima nešto pametno da se pročita...

a šta te naljutio?

јбг, неће нико да те банује што вређаш на фејсу. то није проблем овог форума. само ти кажем да не мислиш да су овде сви глупи, а само ти паметан, па знаш да нешто може да се монтира.

Ја пишем дуге посотове? А Пазл? А Грањка? А Трулекс?

Mojne da si naprednjak. ''Ako neko drugi radi nešto što i ja radim onda nema veze što ja to radim jer nisam prvi ni jedini.'' logika
Da, pišu i oni ali su mi lično tvoji najpredvidljiviji i najdosadniji. Pri tom nemam nikakav stav o tebi lično.
Granjkini su suvo zlato, ali ne iz razloga iz kojih bi on voleo, šteta što ga nema u zadnje vreme.

Samo skratiti dužinu postova, meni brada poraste ko u amfilohija dok pročitam post

iskreno me boli kurac za fendera, neretko uđem u neku diskusiju sa njim, nego sam lepo zamolio da sa one bohorove teme o karcinomu sjašu svi koji nemaju šta pametno da kažu u direktnoj vezi sa temom al dečko ne kapira pa sam mu otvorio temu da kenja koliko hoće van one teme

не свиђа ми се наслов теме. да је неки нормалан наслов "фендер против фуфица из унутрашњости које су дошле у београд", "помозите фендеру да се не опаше динамитом" и тако нешто, можда бих и дискутовао на тему.

A u jednom trenutku mi bilo žao rasnog što je dobio mesec dana...

Meni BLZ slao slike noževa i nikom ništa. jos sam slao 15 pvtova.

Ako hoće da ide u skupštinu sa tim dinamitom ja ga podržavam...

a ti Kis sereš nije ti bilo žao Rasnog, opet bi se tužakao...

Ja se barem plusiram sa jednog, ne sa 15 naloga.

А што расплињујем? Па јеботе, не бих измишљао нешто у шта се сам нисам уверио. Па нећу ваљда да кажем Боксеру: "Жао ми је, пусти човека да умре, нема му помоћи, тако је рекао лекар." Све што сам испробао, нека проба и он, нема шта да изгуби. Уље канабиса нисам. Јесам присталица тога да исхраном чуваш здравље.

А и ти Трућ, не досољавај. За ово би Курд лупио свима бан, што због отварања хејтерске теме, што због спема.