Prijava

Ja se javljam za mesto direktora

Jbg, moja vikendica par kilometara severnije.

taman da objasniš celtu oko poplava u tom kraju, on bi da gradi nešto

E sad kad sam direktor raspisujem konkurs za sekretaricu
Zainteresovane nek mi se jave

Treba naporaviti ekonomsku saradnju sa Lihtenštajnom,Luksemburgom,Andorom i San Marinom.
GIBRALTAR STOP!

Monoštor, Tito je imao dve kuće u tom kraju. Ova u šumi je bezveze, al ona na ostrvu je ekstra. I tamo nikad ne plavi. Jedino što moraš doći čamcem do nje. Tu nema poplava.

Poštovani Direktore, kao Guverner Vas obaveštavam da trenutno novca nema za sekretaricu. Možete samo u naturi da im plaćate

Mi Nacilandjani nikad nećemo priznati vašu slabašnu gej državu i realno imamo lepšu zastavu!

ja bih da budem mišković

U Monoštoru da, ali nešto sumnjam da je ta zona ostala ničija zemlja, ovo što je Čeh zauzeo je garant neka baruština koja nikad ne presušuje...

Zašto Liberland ne prima komuniste i ekstremne desničare?

Kakav je to način, zašto mi ekstremni desničari ne možemo da postanemo gradjani Liberlanda, napravimo puč i preuzmemo državu?

Prvo bi zaratio sa Srbijom i za dva dana je aneksirao i pripojio Liberlandu.

Nema veze sekretarica ce uvek biti na ovaj ili onaj nacin placena. A jebes direktora koja nije ostao duzan koju polatu svojim radnicima.

Било би до јаја да Либерланд буде монархија и да има краљеве ко у гејмофтроунс који се боре за превласт, 7 краљева, за сваки километар по један. И ту да се појаве оркови, хобити, феминисткиње, вегетаријанци, Ђовак да плати порез итд.

Твеба отићи тамо, али на тенку и с миваљезом.

Твеба отићи тамо

u gumenim čizmama

Molim Vas ostanite gde ste, i pustte nas da pecamo u tišini i ubijamo srne iz zasede.

Ја ћу да им будем циганин.

Molim Vas ostanite gde ste, i pustte nas da pecamo u tišini i ubijamo srne iz zasede.

Kako li kombinujete te dve radnje... Ako pecate u tišini, srne onda verovatno morate ubijati iz zasede lukom i strelom. I zar ta zemlja nema neki zakon protiv ubijanja rogate divljači u lovostaju? Mora da se poradi na zakonodavstvu. Lovostaj na srne je do tamo negde početka septembra.

Proglasite malu vidru za zasticenu vrstu