Prijava

не ложите се на клиначке глупости и серије, ако већ оћете да гледате актуелније и новије онда бар скините бетр кол сол, гејмотрон, викинге, брејкинг бед ако нисте до сад итд...
смолвил ми је и у средњој био фазон нема ништа на тв-у па ајде, контам да је исти фазон и за америчке хорор приче
лолчина какав назив, шта је следеће, крими серија са именом "амерички криминалци који се убијају и милицајци који их хватају а има и дроге и проституције"

kupatilo u mom ogromnom, predrkanom stanu je veće od prčvajza u kom se ti i tvoja sirotinjska famelija kvrčite, dok ti spavaš okrenut leđima pretvarajući se da ne čuješ čudne zvukove iz maminog i tatinog kreveta.

Vidro što si obrisala pičku lolo

Mala Vidra
kupatilo u mom ogromnom, predrkanom stanu je veće od prčvajza u kom se ti i tvoja sirotinjska famelija kvrčite, dok ti spavaš okrenut leđima pretvarajući se da ne čuješ čudne zvukove iz maminog i tatinog kreveta.

http://i.imgur.com/XyMbOWg.png

слушај двајестројка, још једном се понесеш овако безобразно и без поштовање према мојој будућој супрузи, једина везе тебе и јагода у будућности ће бити та што ћеш моћи да их једеш само у течном стању и на сламчицу, прикован за болничи кревет

Brate, ložite se na vikinge, trolove, vilenjake i mačeve neke kao da imate 12 godina. Serija k'o serija, služi za ubijanje vremena kad nemaš predrkanu konfiguraciju da ćeraš nove igrice a stare te smorile il nemaš pičku da jebeš. Previše vi ozbiljno shvatate neke stvari, život je surov.

javio
Sad sam odgledao opet ovaj film o Bigi Smolsu...zna li neko šta je stvarno bilo, su oni roknuli Šakura i ko je njega roknuo?

Niti je Bigi roknuo Tupaka a ni obrnuto. Ja kontam da je Šon Kombs ej kej ej Paf Dedi.
Ono, Notorious B.I.G. kenja o Tupaku HU ŠOT JA, iskoristi priliku i rokni ga stvarno. Dobićeš tako veliki hype oko toga (što i jeste dobio) jer marketing u Amerikama je čudo. Znajući da su bili prijatelji Bigi će napraviti album života. Snimi ga. Ne objavljuj. Rokni Bigija, jer realno poslije toga otišao bi u kurac, počeo bi, vjerovatno, eksperimentisati sa nekim ludilima, izgubio bi dosta. Izbaci "Life after death" album nakon njegove smrti, prodaj ga u čini mi se 10-ak miliona primjeraka, ej, 10 puta platinasti, alo, uzmi lovu. Boli ga korčina.

je*eš serije
bolje izaći napolje i trčati,trčati,trčati ...

Niti je Bigi roknuo Tupaka a ni obrnuto. Ja kontam da je Šon Kombs ej kej ej Paf Dedi.
Ono, Notorious B.I.G. kenja o Tupaku HU ŠOT JA, iskoristi priliku i rokni ga stvarno. Dobićeš tako veliki hype oko toga (što i jeste dobio) jer marketing u Amerikama je čudo. Znajući da su bili prijatelji Bigi će napraviti album života. Snimi ga. Ne objavljuj. Rokni Bigija, jer realno poslije toga otišao bi u kurac, počeo bi, vjerovatno, eksperimentisati sa nekim ludilima, izgubio bi dosta. Izbaci "Life after death" album nakon njegove smrti, prodaj ga u čini mi se 10-ak miliona primjeraka, ej, 10 puta platinasti, alo, uzmi lovu. Boli ga korčina.

Vuče na to da je zakuvao gazda Death Row-a , producentske kuće za koju je Šakur izdavao. Pričalo se da je hteo da otvori svoju produkciju, što su svi posle toga i počeli da rade, a Suge Knight je imao prilično dobru zaradu od njegove smrti. To je baja koji je bios a njim u kolima kada su ga izrokali.
Cela fama oko Bigija i te frke izmeđi njih dvojice mislim da je režirana, kao što je i sve režirano, a da je samo lepo iskorištena na kraju od strane ovih kojima je odgovaralo da Šakur mre.
E sadaa, deo oko ovoga ko je roknuo Bigija mi je totalno nejasan. Doduše išao je svakako mečki na rupu, tako da je mogao da ga rokne i neki izloženi degen.

Mada sam čuo da su na Kubi. Piju pivo sa Elvisom i trse Ejmi Vajnhaus za ćami dopa.

Suge Knight je navodno trebalo da dodje glave i Snup Dogu, ali je Master P iskesirao poprilicnu svotu i uzeo ga pod svoje skute. Inace je i clan Bloods-a. To su neke price koje kolaju gradom, eto.

Zajebana je glava Suge svakako. Doduše u zadnje vreme malo malo pa neko rokanje ima. Ja mislio postao gospodin, ili pesnik i slikar- džentlmen kao Kristijan Golubović, ali ne...ipak je on pička

Ovde se priča o svemu osim o Američkoj pički

Evo sad skidam pilot epizodu, ako je zaista sranje kao što učeni ljudi govore, platićeš.