Prijava

Igro lopte a nisi se posjeko, jesi nekarakter.

Ja i lopta dva sveta, u vreme tog spektakla na terenu ja sam spavao po nekim drvetom sve u 16.
Skočko biće izgleda i kod mene tako, samo zameni pivu sa rakijom lolo

Ja sam rostiljao sa drustvom pre 3 godine i nije bilo jestivo kad sam zavrsio. JBg nije bio niko starji..

Срећан празник свима који славе! И-ДЕ-МО!
https://www.youtube.com/watch?v=cNR77X3ushA

јм вам м*у комунистичку

POKRETNI IKONOSTAS PO IMENU BOXER MI JE PUSIO KURAC I LIZAO JAJA DOK SAM MU RUKAMA ZAPUSAVAO NOS POSLE SMO GLEDALI PROHUJALO SA VIHOROM NA VHS KASETI

Hahaha kakav si ti burazer

треба да устанем бар до пола 8 не би ли на брзака сунуо кафу и кренуо, а уопште ми се не спава... мораћу да се издрогирам пилулом

U utorak kada sam bio na šišanju, neki čičica je na sledeći način prokomentarisao prvi maj:
-To je paganski praznik koji je nastao negde oko 1720. godine, i bio je običaj da se taj dan pale deca. Pročitao sam to negde na inter-netu(to je izgovorio kao dve nezavisne reči).

Najgori prvi maj ikada!!!!!
Izgleda da je jedan lik bio s mojom devojkom pod satorom sinoc dok sam ja spavao u autu, jedan drugar mi rekao ostali kazu nije nije ona se kune da nije jebao sam im mater svima

jedini način da se osvetiš je da ti njega naguziš

ja se napio nije mi bilo dobro, lego u auto da spavam sutradan kaze mi najbolji ortak da se jedan lik iz drustva i moja devojka odvojili u sator i bili sat vremena, kad sam cuo popizdim ona kao sta ti je samo smo otisli da legnemo bili smo umorni nije nista bilo, ovi ostali isto ma nije nista bilo smiri se

Opusti se brt nije nista bilo samo smo lezali malo pricali i uspavali se brzo

KAKVI STE VI SRBI KAD SLAVITE TE KOMUNJARSKE PRAZNIKE

JEBEM VAM TITA U PIZDU
RECI STOP KOMUNIZMU

Ja bi voleo da se vrati komunizam. Moj deda imao 15 plata, boleo ga kurac. Jedne se odrekao za izgradnju secerane.