Prijava

ako ne budem tu, piši tamo da imaš moj glas.

Rasni nije sajt dom za stara i iznemogla lica pa da ih dovodiš...i kako bi to doveo stare ljude na sajt? Prosuo im neku priču da je to sns sajt?

Već sam dao 50 evra kaizenovom zetu da me pogura.

Kisu? On te mrzi.

2. ZABRANIO BIH JEAH BAČU DA POSTUJE NA ZVEZDINIM TEMAMA

Samo zbog ovoga podrzavam, hnjo.

PAZNJA
sutra otvaram novu temu gde će te moći da glasate i gde će se sve lepo sumirati da nebi bilo konfuzije bolje kad su 2 teme preglednije je
do tad na ovom mestu mozete voditi diskusije o nvonastalim dogadjajima i bilo čemu jer je forum gowno

Rasni za damo!!!

Jugs prvi banovan.

KVARIŠA
Rasni već jeste mod, samo to niko ne zna
AŠIRAVK

Grmi sever ceo
Rasnija za moda Rasnija za moda
Grmi sever ceo
neće da nas proda neće da nas proda

baklje se pale i masa talasa
Rasnija za moda Rasnija za moda
urla se i dere iz grla i glasa
Rasnija za moda Rasnija za moda

Kis je pička stara Kis je pička stara
grmi sever ceo grmi sever ceo
oće da se kara oće da se kara
grmi sever ceo grmi sever ceo

Hteo bi da vredja ali nema muda
Jebo li ga teča jebo li ga teča
trulež, napuni ti i ostala govna
jebo li ga teča jebo li ga teča.

ne javio nego mi jadno da prozivam matore drtine kao ti, nelol mi je. evo rasnija truleža ću

UPRAVO SAM TI SVRŠIO NA SESTRIN GROB RASNEE

Davnih dana sam predlagao, i rekao da se ne majmuniše cela priča previše jer je krajnje očigledno da je rasni na korak od moderatorske fotelje.

Zbog čega je rasni gori od stefana kostića, peki d džema, ili recimo jea bača!?

Svi u glas, rasne za moda!!!

Ne, nego si pičkica koja nema muda da uvredi kako treba ni preko neta, plasiš se banovanja...

a tek da se sretnemo oči u oči ti bi pojeo svoja muda koliko bi spustio glavu u zemlju...

kad oćeš da vredjas koristi ljudske izraze kao na primer" pičko, smradu, nabijem te na kurac, nabijem ti sestri u pičku pa normalno, kretenu, pederu, konju, govno, konjsko govno..." tako nesto nemoj kao pizda da koristiš polurečenice i reći koje su samo u tvojoj glavi uvreda i mislis da si nekog uvredio s tim..nisi, smeju ti se ljudi.