Prijava

Cara je Jovan Krstitelj operacije razapinjanja rasnog na časni mod krst
Ovo da bude upisano za buduće hroničare sajta!

RASNIJA ZA MODA!!!!

http://strawpoll.me/4271514/r

само наћерати у први пост и забава може да почне

не знам што се не користи строупол чешће, дојаја је, гарант би га више виђали на сајтоу да је расни мод

to je rasnijeva uvreda javio preko kurca sam ti seku stavio pozz

Hvala na podrsci. Bice kul kad budem mod. Odrzavacu svaki petak vece sa autorima gde ce mi reci sve predloge i nejasnoce a aja cu docnije prenositi kaizenu.

I javio je podržao, jedna od legendi sajta.

Bez zajebancije, rasnom treba dati šansu.
On je na sajt došao sa ciljem, da poruši sistem i da moduje. Da se uspostavi nova hijerarhija, koja se već dugo urušava.

Ja bi ipak predložo da mod bude Joke Oke, ima više iskustva sa duplim.

A ne vredi ja da ti pričam Kis...mlitavo je to..kao neka pesmica za decu...

Rasni da se umoduje u modu.

Ja sam čovek sa vizijom. Unapredio bih sajt dosta zahvaljujući mojim marketinškim veštinama.

I da napravis Vukajliju na vodi Rasniiiii...

Caru za moda!!!

Rasni, kako bi te malo ozbiljnije shvatila i druga masa, daj koji post, šta bi uradio, kako bi to izgledalo. Daj neki zanimljiv predlog i kajzen bi te sigurno umodovao.

On voli kad drugi ljudi besplatno vode brigu o njegovom sajtu. Zato ne postoji razlog da ti ne postaneš mod. Renome nije bitan...

CARU ZA MODA!!!!

Pa posvetio bi se i vukajliji na fejsbuku da se dovedu novi članovi jer je dosadno kad nema posterdzija koji plaču zbog obrisanog postera. Ban bi skoro ukinuo i uveo bih pravilo da se na forumu banuje samo za privatnu sliku i vredjanje kada se žali ova druga strana.

javio
CARU ZA MODA!!!!

Tibor Váci
protiv

+121,58

Tibor je protiv Rasnog. Nemoj se pravis lud.

CARU I TIBORA ZA MODOVE!!!

Ako se Tibor slazhe ja sam za

Bilo bi dozvoljeno svako fer podbadanje i mozda bih delio banove za debilizam različitih vrsta. Ovi što su na sajtu čitav dan bi imali povlastice i srao bi vam basplatno na okupljanjima.