Prijava

sagni se OTVARAČU TEME
pa mu se nabanuj kurca

Bravo, internet revolucionar. Pošto ne možeš da naučiš da poštuješ pravila foruma, zaslužuješ ban, ništa manje, ništa više.

Živela tastatura revolucija.

gde god ima pandura mora biti i revolucije...ako postoje tastatura panduri,mora postojati i tastatura revolucija kao i sve sto je tastatura sto ovde radimo

Za otvaranje teme o obrisanoj definiciji, reakciji, posteru, kurcu palcu, banovanom autoru sledi ban. Uostalom, imaš temu "pitanje autor, odgovor moderator" pa tamo pitaj šta hoćeš. Boli me kurac da ti objašnjavam, sto godina si ovde, toliko si mogao da naučiš.

Ja mogu samo da kažem da nijedan jedini ban u ovoj godini nisam zaslužio.

aj reme ne transferiši
kakva revolucija
pitam zašto vidra zloupotrebljava mod poziciju da ispunjava markove mokre snove o banovanju rasnog
šta tebe tu toliko pogađa da se sjuriš sa pravedničkim banuj, zatvaraj, mršći

Vidiš da ni on ne zna šta priča. Samo nešto piše da bi napisao.

Direktore, rekoh već, boli me kurac za Rasnog, meni smetaju ove teme. Ove teme su spam sajta. Reši sa Vidrom to što imaš ili sa kim god, nemoj jebeno spamovati forum.
Rasnom je zaista bolje da iskulira malo od sajta, kao liku. Jebote, koji kurac mu titraš muda i moliš za njegov odban kad god ga banuju. Iskuliraj jebote.

Pročitaj pravila sajta. Između ostalog i ovo.
http://vukajlija.com/forum/teme/2488-vazna-obavestenja?strana=2#post_3037857

Rasni, rekao sam, ne zanima me da li si zaslužio ban ili ne. Jednom ispoštuj ban u pičku materinu.

Mislim da su se uplašili mogućnosti da Rasni pravednim izborom postane mod pa ga banovali...

a to nije u redu, zašto se bojite Rasnog modovi? Vaše vreme je prošlo njegovo tek dolazi...

rasni, stvarno nije fazon da koristiš cokulin nalog
banovaće ga trajno, a glupo je

napravi novi Najrasniji pa piči

Pritom, zaista je kurtonski dolaziti sa tuđeg naloga da bi kukao za svoj ban. Kapiram ja da Cokulu boli kurac za nalog itd. Ali brate, samo će i njega banovati, i ništa drugo.

pa ban pre ovog je Rasni dobio zato sto se Reme zalio moderatorima

vi ste drugari, treba da se volite umesto sto se stalno kinjite

Reme izvini ali forum prsti od kvalitetnih i nadasve inteligentnih tema pa će ova jedna da ga ispemuje i zajebe..recimo nećemo moći da ispratimo koliko je puta zmaj prdnuo u kući ili sta je bivši muž rucao danas...a takodje i ćezena dal će iz iksa ili 2 do tri gola jako bitna za funkcionisanje sajta a i inače...

Što nisu banovali boxera kad je mesec dana koristio pseto? Ako pustiš jednom, pusti svima. Kakvi uslovi za druge takvi i za mene i zadovoljan sam.

Ja mogu da kažem da je Rasni smarač, a čime je zaslužio ban ne znam. Mada, kolko je vickast, čudi me što je tako retko banovan.

dal si upravo citiro slavno pravilo
ZABRANJENO JE PITATI

pa je napušavah redom kad su modovi bili oni koji su ga sročili
pa što ne bi sad kad ih nema

preblam tema zovite telefonom molima vas dok nevidi raja ovo da urad zaključa zovite ga neštedite možda nevidi sms

Juče tema Rasnog za moda

Danas tema Zasto drkate Rasnog

SLUČAJNOST?

pa kada je neki kurac na ovom sajtu xD