Prijava

Kako se zove onaj što ga razmodovaše?

Ne verujem da Vukajlijasi uopste gledaju takve filmove xD

Ne moraju da gledaju, mogu da se ponašaju kao da su ispali iz takvog filma.

mene zanima koja sajtusa je ona najveca drolja u filmu sto je jebo ceo ragbi tim i sahovska sekcija

то је нешто са воса а?

mene zanima koja sajtusa je ona najveca drolja u filmu sto je jebo ceo ragbi tim i sahovska sekcija

To znate vi jebači, ja sam ovde sa devojkama što sam ih upoznao pričao uglavnom o neseksualnim temama. Doduše pričao sam sa nekima i o seksualnim temama, ili u vidu nagoveštaja ovih ili onih, ali jbg, to čisto razmene informacija radi, ili lagaaaaaaaaaano-lagani flert, no ništa ozbiljno. A u stvari bilo je nešto na PVT, pisao bih, ali više su u pitanju stvari koje bi zanimale samo mene, sa svojom specifičnošću, nego široku publiku, sa svojom sklonošću da osuđuje razne različitosti.

_AJAX_ je bio genije

Neššš
I Sejo brt govedo

Slava mu. Ali makar sluzi kao nauk drugima, nikad na motor ne sedati pijan, to je bukvalno samoubistvo!

мрмун, енергија, џими, славк0, еуглена, баракуда, ехх то су били дани

Po nekom mom osećanju, nedostaju mi pametni i zanimljivi ljudi, a trolovi i sprdači ne. Doduše bilo je par trolova koji su bili pametni i zanimljivi. Nego, sad je mnogo manje pametnih, duhovitih, zanimljivih (ne daj bože da napišem obrazovanih, odmah bi me proglasili za elitističko govno) ljudi. Jbg. Sve nastaje i nestaje, i preobrati se u svoju suprotnost, a drugi zakon termodinamike kaže u suštini da sve propada, pa eto...

Jericho
Slava mu. Ali makar sluzi kao nauk drugima, nikad na motor ne sedati pijan, to je bukvalno samoubistvo!

O čem ti to?

Mislim da o Čanku priča.

Čanak ovde nema nalog, banovao ga celt još 2009-e.

Samo je on pijan pao sa motora jbp

nije, i ja sam :)

Ahaha ti si beše sa nekog automatika uleteo u neko staklo?

u troslojno, 4mm debljine, 44 šava na licu - znaš kako je interesantan doživljaj kad ti šiju kapak a ti vidiš iglu dok prolazi, izgleda kao brodski kanap debela :)

Pamtim kao magarac jbt!

Brus meteoropata. Ti si sav u šavove čoveče, mogu mislit kako te žene pohotno gledaju kad skineš majicu, one vole ožiljke.

nema ništa pod majicom ožiljaka, sve na licu i šakama, 47 šavova gore i pet na palcu leve ruke - formira glavu ptice u korenu palca :)