Prijava

Bushido, jesi li uzeo insulin, nervozan si.

Još ako naletim na neki dobar šit, nigde kraja mojoj radosti, jbg, naviklo se na krdžu u ovoj jebenoj Srbiji.

Ok, Valdemare, shvatili smo: ti si kul, konzumiraš cigaret–marihuanu. Jeez...

Zasto bi iko placao za seks?

toliko kul stvar zvuci nekul kad je nazoves cigaret-marihuana

Hahhhaha, cigaret-marihuana :) Ja sam kul, pušim cigaret-marihuanu. Valsinarbe, iz koje si ti priče ispao, držali te u kavezu do dvadesete godine?

Jednom sam ušao u bar i tražio "jedan alkohol".

Trebalo je da tražiš tri alkohola, da se malo središ, pribereš, okuražiš i opustiš. Jbg, ovo je sajt koji je počeo kao rečnik slenga, a ti si na njemu jedini čovek koji sleng ne zna. Ovo "cigaret-marihuana" zvuči kao nešto iz medicinske literature, a JEEZ kao nešto iz nekog sitkoma.

hello i want one whore and one cigaret marihuana.
here you are
thank you where i can find sex with goat for my friend valsinarb?

cigaret-marihuana zvuci kao nesto sto kaze baka katica

dve cigaret-marihuane za poneti i sok od ceđene pomorandže pls

путничка кућа ти је ове године у атини, мош бонкати без да плаћаш смјештај, а и балкан флексипас је 53е, што значи да можеш и до границе са турском, ту има ма нема чега нема

hi im from serbia..novak djokovic you know?
oh yes serbia..what do you want
i want one cigarete of marihuana and one euroblok

da ne znam valsinarba i da nije bas nesto upucen u ulicni sleng kako tu stoje stvari i da mi trazi marihuana-cigaret odmah mi pomislio da je pandur i to onaj sami pocetnik pandur

May I have one cigarette-marijuana and two dominant trannies, please? And for my wife, errr... Half a gram of your finest hashish and two musculous sailors would suite just right, my good sir.

Hej, druže, gde se mogu završiti drogom? (namig-namig)

cao,druze,jel imas droge hocu da se drogiram i pobegnem od svojih problema,jedan marihuana-cigaret bi mi bas pomogao

блајвага за Амстердаме причаш?

Da..

E sto kaze Busido, Atina... kaze mi Grk da fazon imas deo grada gde kucnes na vrata, vidis da li ti se svidja (isti princip kao u Amstu) i da je fazon cena 10-20e.. i inace da su cene 20,30e... ja ga pitao vise puta, kao jesi siguran da je 10e, on u fazonu yes malaka..pa eto, ko voli nek' izvoli...

Ima i u Berlinu za 30,40...

Ortak moj recimo uzme halo oglase, i nadje tamo, kaze da za 3000 moze odlicna picka da se nadje, fazon samohrana keva, bivsa odbojkasica, nema pare da izdrzava dete, pa se dere od kurac. A moze i gabor neki da ti uleti.. Ili moze Kristina Ferari za 50e.. :D

EDIT:

Još ako naletim na neki dobar šit, nigde kraja mojoj radosti, jbg, naviklo se na krdžu u ovoj jebenoj Srbiji.

Brate ovde samo shit sad i ima...