Prijava

Stec biraj il si Haks il si boem?

И једно и друго. Као Ризна.

duvajte ga i jedni i drugi
kad putinku odbanuju sa njom pravim
DIKTATOR MOD TIM
banujemo sisu celta što tražio trajni

i ceo sajt spemujemo GENITALNIM KINDER JAJIMA

кафана је показала своју снагу кад је уништила коментаторску секту

Stvarno jebote komentarisali definicije. Sram ih bilo, kako su smeli.

Шта курац немаже, ко што каже у некој дефиницији питаш ме који прст да ми одсечеш, питаш матер које дете више воли, стављаш ме пред избор типа Жаре или Гоци. Не одричем се ниједног положаја.

stec, ulazi u diktatore

Jebem vam sunce ima kaizenu da dam 50 evra da samo ja modujem i sve vas zajebem.

vi iz COKULA MOD TIMA ste autsajderi

A realno kaizen tipuje samo na modove iz NOOB MOD TIMA. Vidi se kakve autore bira.

шта се овде дешава? ништа не успевам да повежем. може неко у три реченице да појасни? једино што сам укапирао је да је неко летео са окупљања због лоше слике, лол.

M zajebi to odaberi mi poster jbt treba mi jos jedan za boju. Ae pls svi znamo kako se odabira, nemoj sad da se pravis fin kad ostali dobijaju pivo za banove i odabrane

немаже, изјебо си ме прошли пут. дао си понуду за одабрани, ја ти одабрао, а тебе нема да се јавиш да испуниш свој део погодбе.

Jesi reko da nije etički?

A i bio sam u banu. 40 dana

Kafanaje je jebala komentatora a cekaonicu je unistila ali je i dalje jebe cisto kao razonodu

Ne zaboravite i pazlovo sistematako unistavanje kelta a kao sto znamo pazlija je istaknut clan kafane a kelt predvodnik agar tima tako da je kafana jebala agara i pre samog postanka navlacenjem trajnih trauma

Jos haksovce da resimo kad se dzankara vrati jer smo casni kao vitezovi kafanskog stola pa necemo ovako da vas satremo

a shta je sa

TERASA MOD TEAMOM

To je ugaseno

A razbucali smo i mod mod tim

Jedino ste vi stricovi ostali a s obzirom koliko se kurcite necete ni vi dugo jedino ce gospodin vaci ostati postedjen

pseto koje laje ne ujeda lolo

Poslovica se ne vazi ako nije madjarska