Prijava

Dosada najvise da ali ono remac je debil najveci tu

Šta je Remac toliko zasrao?

Ma jeo govna banjavao nas svaki dan samo da bi izdrkavao kurac u stilu ja mod vi govna

Opet ovo što kaže Ps. Remac problem bio je.
Do jaja Ole što smo se u 3 posta objasnili. Cenim to. Ag i Nat su ok primer jer u ustanku sam ja koji ih gotivi u manjini i svestan sam da im nije mesto tu. To ti je ko tipovi ortaka, imas sa kime piješ kafu, sa kime se opijaš, sa kime se biješ ili kad nekome treba da se upale kola zna se sa kime ide se. Zna se ko je za šta.
Caro nemoj zanositi se, jedemo vas za doručak brt jaki smo ko crna zemlja a i vama Džanki nije tu

korinđaš, polomiću ti štake

Ok, cenim fer play. Dzankeeja nema i to je jeben momenat, medjutim Lamarr se vratio tako da se redovi konsoliduju. Sobar je u baniji

STRIC HRONOLOGIJA
STRIC - lordovi stricovanja
STRIC 2 - lordovi uzvracaju udarac
STRIC 3 - nubovi ce se jebati
STRIC 4 - tajni sastanak lordova i konsolidacija redova
STRIC 5 - vaskrsnuce rasnog
STRIC 6 - gudachki kvartet (data loss, rasni preimenovan u stricnooba zbog buhtle)

Ovo spada pod STRIC 4 i pod STRIC 3

Au da, Lamar. Egal smo jbg

Au kakva tema. Bio sam u nekom klabingu, pa sam imao neke obaveze pa sam propustio 2 dana foruma.
Odlična tema. Prcaj debeloguzog.

потресао сам се у пичку материну

ја као члан кафана мод тима и хекс стриц мод тима гарантујем за једнима за овај други, у оба смера. битно је заузети више фотеља, живиле вишеструке функције.

морам да кажем да имам информације да су трућ и курајбер крали гласове, видите овај пун џак, сликајте, сликајте... изађи ћу са више информација у наредним данима, а њих позивам да се повуку сами, ако имају имало образа.

HAKS STRIC MOD TEAM PODRZHAVA OVAKVE POSTOVE osim u sluchaju drugih mod teamova.

Ne mozhe sad KAFANA STRIC HAKS MOD TEAM. Malo je previshe.
To eventualno nakon velike borbe i prochishchavanja redova, unijom ultranobova i stricmastera kad postanemo prebrutalni, alo tek nakndano. Prvo mora dochi do velike bitke

наравно да може кафана хакс стриц мод тим, а оно што треба протерати, то је агар, агар смрди

решимо се агара као вучић лидије вукићевић и идемо у победу

Agar je davno unishten od

STRIC HAKS MOD TEAMA

ne secham se da je KAFANA MOD TEAM ikako ucestvovao. Oni trenutno imaju unutrashnje probleme, oni se sada banuju jer ima jako puno admina

кафана је показала своју снагу кад је уништила коментаторску секту, не бих вам препоручио да се зајебавате превише