Prijava

КАЋЕ ТИТЛ ЈЕБЕМ ИМ ПИЧКУ

Saće Šomi da baci skeč::::: Pa yar ste toliko nesposobni da gledate bey titla ? Ba dum tss.

Ovi likovi baš traže da ih išutiraš uglavu kad svaku jebenu epizodu prekidaju u odlučujućim trenutcima.

i onda se ispostavi da je taj veliki odlucujuci trenutak lazna uzbuna

izasla treca epizoda a druga jos uvek nije prevedena..kakvi moroni..svakakva sranja prevode a ovakvu seriju nece..i ko zna koliko ce njih hteti da je gleda u narednim godinama a oni nece da prevedu drugu epizodi..

Pogledao i treću. Dobra je serija pogotovo što su počeli fino da razvijaju lik Tajlera (mladi šef u Evil Korpu) i dodaju boleštinu i sjebanost. Eliotov lik prejak. Sa druge strane, odnos Eliota i hakerske grupe Mr Robota je nekako loš, nedorečen, i sama da ekipa je nekako kržljavo predstavljena. Kapiram ja da hoće da je misterizuju, ali opet. I Anžela i njen momak su šuntavo realizovani isto.

Анђела и њен момак су два комплетна ретарда и није ми јасно како неко ко је толики дауновац може да буде у онаквој фирму

А серија као серија је одлична

HR prevodi su se pojavili za drugu i treću epizodu, sad ne znam koliko su dobri jer nisam izdržao da ih sačekam.

dobri su prevodi gledao sam ja

ако опет испадне на крају да је главни лик све утриповао нек ми се напуше курца говна неоригинална па то је било у четрес иљада филмова а убеђен сам да ће бити и овде

Prva epizoda je toliko obecavala, 9,2/10, sad mi je vec 8,15/10 i ima tendenciju da i dalje opada..ne znam zasto :/

Маркo
ако опет испадне на крају да је главни лик све утриповао нек ми се напуше курца говна неоригинална па то је било у четрес иљада филмова а убеђен сам да ће бити и овде

Opet si :'o(, nemoj biti :'o(

Prva epizoda je toliko obecavala, 9,2/10, sad mi je vec 8,15/10 i ima tendenciju da i dalje opada..ne znam zasto :/

zato sto si glup loool
super je serija

ja mislim da uopste nisu u fazonu da je kao stvaran,pa kao provali se da nije,nego da jasno daju do znanja ko je stvaran ko nije...jedino ako ne naprave neko sranje da su stvarni ovi sto je mislio da nisu a nisu oni sto je mislio da jesu -.-

Gledao neko ovu novu epozodu? Ja sad. Prva epizoda je jebala, ali ova i prošla slabije. Epizoda OK, ali jebemudan nešto na cikcak jebucka i sve do pola, nikako da ga do jaja sadžga da riba vrisne i odgurne rukom instinktivno.

:'o(

Darlin - fin peachich. ;+D

@gojko
slazem se
ne racunajuci prvu epizodu nista zapravo ljuto ni ljubazno se nije ni desilo...poluljuto jeste,ali jebes to...mada ocekujem itetkako ljutine u buducnosti ili se gradi polako ili sve stekaju za kraj sezone ko got