Prijava

Nema našeg prevoda, ali mislim da bi se ti odlično snašao i sa engleskim titlom. Engleski titlovi su FLEGŠIP

Počeli su da tvinpiksuju u četvrtoj epizodi. Nikako akcija da otpočne...

Одгледо сам на еглеском. Чим се вратим гајби кренућу да преводим тру детектива и ово, иду ми на курац баш

ТУЉАН ФЛЕГШИПУЈЕ И ПОМАЖЕ НЕЈАКИМА

Ova epizoda me je na momente mnogo nervirala, al ne zbog nedostatka akcije i tog tripoznog koncepta, nego brate, malo, malo, pa neki kič dijalog ili izjava. Pa onaj čamuga, kakav stereotipni pokušaj formiranja lika, MATORE, NA KECA PREPOZNAJEM PAJDOMANA, MOJNE MENI TE PRIČE, MENE JE ULICA ODGAJILA, ALI SAM PORED ŽIVOTNE STEKAO I PRAVU ŠKOLU I SAD SAM EXKSTRA HAKER ALI S MUDIMA BRT I LJUT SAM JAKO
I dobar deo ostalih likova mi opasno ide na kurac, anđela, njen dečko, mr robot, onaj kilavi haker što ide s čamugom, muslimanka(ee, kao, ispod mire sto đavola vire hehe xDDDD :DD ko bih rekao da je ispod hidžaba HAKER hah :DD)

e, i to, rađarde, mnogo ster'otipnih likova, k'o tinejdžeri da su pisali scenario za tu epizodu.

Делим мишљење радјардово. Ову епизоду би ваљало опет погледсти нариван, превише је истрипована

Биљана Србљановић извређала фанове серије Мистер Робот (ФОТО)
http://i.imgur.com/e0VmmBw.png

skinucu sad epizodu,ako je trip onda moze

akcija

kad neko kaze akcija odmah zamisljam resetanje iz kola,jurnjavu i sranja hahah ae bezooi

ne ta akcija, mislio sam na akciju u smislu "švedski akcioni" hnjo hnjo asam smešan to ludo pa bog

Kakvo osveženje od serije. Upis

Biljana Srbljanović je nedojebana drolja kojoj bi rado dao da mi lizuće koku sa glavića

Jebem li im mater, sad kao Mr Robot komunicira sa ostalima, prva scena sudara se s narodom i celu epizodu gledam ima li nekih naznaka da li je stvaran ili ne, u principu to je ono što me i najviše vuče da gledam seriju, za ovo hakovanje me boli kurac...

Pa u prošloj epizodi su ona dvojica hakera pričala s njim u motelu kad su ga ostavili s klincem u sobi, ako se dobro sećam. Ne mora da bude borilački klub fazon.

hahhaha taj da li je stvaran ili ne pa se kasnije ispostavi koncept filma je zastareo fazon 2004. i vec su odradjene sve for e zsa iznanedjenjima i sve...koji dechak ovaj auditare

Ne mora da bude borilački klub fazon.

hahhaha taj da li je stvaran ili ne pa se kasnije ispostavi koncept filma je zastareo fazon 2004. i vec su odradjene sve for e zsa iznanedjenjima i sve...koji dechak ovaj auditare

Ne mora, ali biće, zapravo sad sam siguran da mr robot ne postoji, vidimo se za par epizoda pozzzz

ja mislim da oni čitaju to po forumima i onda izaberu ono što malo ljudi pretpostavlja samo da bi vam uterali bananu,
na kraju fazon mr. robot je u stvari eliot za 20 godina xd

Mr Robot je onaj ker što ga je pokupio, a Eliot je ribica.

ИМАЛИ ТИТЛА ИЂЕ???

Ima engleskog titla na tvsubs.net, srpski kasni 3-4 dana.