Prijava

nemoj da čitamo Murakamija u tramvaju

<3

Колико год ја волео серију и мислио то што мислим ипак је сада јасно да ће се сезона завршити са неком Ванила Скај Тајлер Дурден кобајаги Матрикс пиздаријом и да ћемо у другој сезони гледати Блистави ум са Елиотом у лудници и неким "зар си стварно мислио да је твој посао завршен" ретардираним оправдањем за непотребно разводњавање приче у недоглед.

Али и даље остаје једна од најбоље написаних серија икада. Чак ни у Жици која је ремек-дело нећеш наићи на реченице у фазону "There's you, in the middle somewhere. The consummate survivor."

Трећи јебени едит: Луксе, када кажем филтер мислим апсолутно на све у серији, не само дијалог него и те фазоне са документима, јер нам је наметнуто да све гледамо туђим очима и усклађујемо се са туђим мозгом чак и када Елиот није у кадру.

šta mislite da se desilo s anal psihijatrom?

hahaahaha ovaj lom pozadi kočenje

Psihijatar nista, popisana rekla mu da je gotovo lecenje, ne zeli vise da ga leci i to je to, sta posle onoga..

Ja bih vise voleo da je tajrel nastavio u patrik bejtman stilu, ali videcemo, inace lik ima 32god jbt, izgleda kao 22

Realno je Šveđaninova žena jedini lik za koji se može reći da je jak, onako istinski i najsvetlija je tačka serije.

da brate ali zašto je završila u cd-u

Šveđanin ružan blijed, ko nedonošče, baka mu nikad nije ubila 5 jaja za doručak da u licu porumeni, mama mu nikad nije ku'ala lumpur.

Pa valjda kad zavrsi sa osobom koju je pratio, tj. Hakovao, nareze i arhivira i to je to, npr. Tako ribu kad su mu roknuli, narezao i cao, to je to..

Seltik zasto tolika mrznja prema nama arijevcima, plava kosa i oci su znak fizicki i intelektualno superiornijeg stvorenja, jbg sto imas obicnu crnu kosu i braon oci boja gowneta jbg :(

Ne mrzim vas LOL, ali to nisu znakovi superiornog stvorenja, ne podnosite sunce, dakle niste za njivu i rintanje po vrućini, a narod ne čine gospoda, nego radnici i ratnici. Češće obolijevate od tumora, kožnih bolesti, oboljenja vida, depresije i suicidalnih ideja, dijabetesa, astme, bolesti kostiju i zglobova i urođenih neuroloških defekata (cerebralna paraliza i slično). A to što vam je Hitler rekao da ste superiorni, mnoge je koštalo glave.

meni foresterov nik podseca na shumu i pedofila shumskog

celtike to mu nije smetalo da zadavi ribu

Ako je davljenje ribe superiornost, otkinuću desnu ruku. Mislim, ne svoju desnu ruku, ali bitan je princip :-)

Викендица се распала и искључили смо струју колико пре три-четири дана, и јединац сам, тако да јебига омануо си са проценом делимично

eto vidis, kazem ti dobar sam poprilicno...za vikendicu sam bio poprilicno siguran, dok za mladju sestru nekih 50tak posto...ali ok..zamisli da sam te video uzivo, i da smo prozborili dve reci, znao bih ti profil pet kolena unazad svakog ponaosob.:D

I šta sad, Mr. Robot je Eliotov ćaća? A đe je bio kad je grmilo?!!!

Haha lol znao sam da će Prov da se naprži na ženu od Velika, kad sam znao.

Pa malo je preljepih dama u seriji, ona izvlači, Lukse.