Prijava

Ali postavlja se jedno pitanje, odvajkada tj od kad je interneta i internet rasprave:

Kako ti, Rasni ili bilo ko sa druge strane, tamo negde znaš uopšte kad ja ili bilo ko sa druge strane troluje? KAKO?

kako znaš da te sad ne trolujem? Stole me bojko za stica ali nemam šta da radim i ajd da kenjam nešto. Ajd da trolujem malo pa ako ko odgovori.

A možda i nije tako. Sećam se nekog posta gde je neko napisao da jebe istovremeno i komšinicu i zenu i bivsu zenu i švalerku i pola dalje rodbine i ljudi se isprimali na to a očigledno je, bar meni da je to klasičan trol, ko bi normalan tako nesto izjavio ozbiljno a i ko bi to pročitao kao ozbiljno, ko normalan ne bi to shvatio kao klasično trolovanje?

dakle KAKO?

Stric ima poshtovanja.
Primer Valdemar.

Dechko iznimnih kapaciteta, upushta se u epske bitke sa najgorim vrstama nubina na sajtu, i objasnjava im na svoj nachin. Chesto puta stric nije dovoljan da bi se nekom tvrdooklopashu objasnilo, potrebni su sati i sati umaranja. Valdemar se ne koncentrishe na random debile, njegova ciljna grupa su izuzetno samouvereni i u sebe zaljubljeni nubovi. On sa njima ljute bitke bije. Stric je tu nemoćan. STRIC ne mozhesh napisati nekome ko nema ni malo pameti. Stric ima efekta iskljuchivo kod persona sa minimum minimumom forumashke inteligencije.

Brate to je 6. čulo. Sad ću napisati jedan objašnjivački post samo da operem zube.

:jedva cheka da rasnee opere zubalo:

To je ono 6 čulo razbijeno kod slepih i slabovidih.

:jedva cheka da rasnee opere zubalo:

Cara opro!

Btw, ovo je pokazatelj shta je STRIC.
Nishta drugo trenutak eenspeeracije lorda streetzowanja.
STRIC se ne planira, STRIC se deshawa.

E kako prepoznati trolovanje.
Dakle u 90% slučajeva možeš da znaš da li je trol ili nije.
- Ako pizdi to nije trol, stvarno je popenio ispred monitora, a ako neko namerno pizdi on nije trol nego debil
- Ako se neko preterano hvali ili jada to je trol 99% ( to sto si ti naveo)
- Ako neko promeni stil u pisanju takodje je trol jer je to znak da je prevoodio sa engleskog ili je od nekud ukrao priču
- U dosta slučajeva se trol i sam otkrije kada počne da preteruje
-Ni u šta ne treba ulaziti siguran da nije ili jeste trol jer kasnije mogu da te sprče
- Ako je neko imao trol fejlove nekada treba ga se uvek čuvati jer je moguće da se usavršio i da te jebe
- Trol profil se može prepoznati i po aktivnosti. ( dosta vremena je neaktivan, a onda 3 dana ne silazi sa profila)
- Ne treba unositi nikakve emocije u internetovanje jer kasnije opet možeš biti sprčen i ponižen.

najveći poraz trolovanja je što svaki mamlaz uvek može da nađe izlaz. Da kaže da je trolovao kada ispadne glup.

Tad na red dolazi stric.

Pa to, al se zna da nije trol ako je poceo sve zivo da psuje. Dovedes ga do šizenja i on posle razbijene tastature i zgrizenog miša kaže da je trolovao.

A brate kako znaš da pizdi?

JEDI BRE LAJNA MAJEMUNE MAJEMUNSKI TI ĆEŠ MENE DA UČIŠ STAJE ŽIVOT A STA TROL? Ti još sisaš mlečnim na maminim i tatinim zubima jedeš i sereš mi tu nwšto konte jebe siso jedna, ajad dodji nantrošarinu ako smeš ajde pickice mala.

kako znaš da sam ispizdeo, ili nisam? inace to za trošarinu je toliko providno bilo da je čovek iskljucio komp na 20 minuta i smejao se a svi se isprimali da je išo, čuješ u dva noču išo na trošarinu da se s nekim bije, pa to nema ni u crtanim.

Ne lupaj zavisniche ishao je na trosharinu, samo u nish na trosharinu dok si ga ti chekao u bg na trosharini.

Brate on nešto napiše, ti ga pecneš, on se malo primi počne da ti piše da si daunovac, ti ga malo više pecneš on još više popizdi i obično ti pominje majku, oca i grešku sa spermom, ti mu nešto još šukneš i krene da ti psuje sve živo i dobije ban.
Niko normalan ne bi trolovao ban, ako tako troluje onda je debilčina.

Caro, za ovog u Nišu nemam pojma, al ovaj u bg nije mrdno iz kuće. Samo se izlogovao pratio komentare iz ofa 20 minuta i smejao se.

rasni sebe si demantovao ovo kad neko popeni

Ne znam. Ja se secham onog psotera sa 500+ komenara.

Trol je kada se pokačiš sa Bušidom do majke i i to one najgore psovke a onda mu kažeš da ga čekaš u 11 kod meka na vidikovcu i on ode tamo.

hhahhahah najjace da je otisao
ako mi dokazes da si zajebao nekoga kao bushido brt pojescu tvoje gipsano govno

Erisha ja sam popenio do sada jedno 25 puta na sajtu i to ono najgore.
Al jbg ranije sam se više primao.

Ma nije otišao nego smo se obojica vratila na sajt oko 12 i nastavili da jebemo jedan drugome sve na cetu.

Je li da je bio fora poster? I sve oko njega. Naročito ta fama sa trosarinom. Al dobro, svako je shvatio kako je hteo.

Rasni, ako te troluje sa duplog baš ga bole kurci za ban. EJ BRE ZAJEBAVAŠ SE SA ČOBEKOM KOGA ZOVU TRICEPS!