Prijava

______________________________________
__________B..O..O..N____________________
_______O.........O...O___________________
____O.........O.......O___________________
_N..O..O..B...........B___________________
_O..........O.......O_____________________
_O..........O...O________________________
_B..O..O..N____________________________
Fenderov nub na kub sa treće teme, a učestvovao je i u prvoj temi.

Evo šta se desi kada odlučimo da proguramo Strica u RL preko nalepnica.
K
U
R
S
C
H
L
U
S

Gde vam je stric, Rasniiiiiii?????

Podržavam strica i želim sve najbolje, ali s obzirom na članstvo, neka čuva sadašnju hijerarhiju.

Kada Stric predje u RL, kada pokori uluce Beograda, neće više svuda pisati NIMO i LOVEK već S T R I C

Sve ću postere da vam iscepam.

Tibor zatvorijo temu. Ne svidja mubse u kom pravcu ide stric.

Stric je krenuo u odličnom smeru. Što je više Stricovih protivnika on je sve jači!

Prochitao sam shta se pisalo. Stric pokret je dobio na snazi jer inteligentni i mudri ljudi dolaze na stric temu. Da, i to je pochelo da se deshava. Ko bi rekao da jedan Vald ili Zavisnik imaju bilo kakav poriv da bilo shta napishu na ovakvoj temi. I njih je zaintrigiralo. I to je u redu.

U osnovi, zavisnik je teshki stric, samo on ispoljava tu osobinu kroz svoj vid stricovanja. Recimo zavisnik je poznat po tome shto je godinama przhio mlade majmune. I to je suepr.

Valdemar postavlja filozofska pitanja kako bi uveideo da li stric pokret shta vech ima i neku filozofiju a od rasnog nije dobio odgovor jer se rasnee bavi iskljuchivo pragmatichnim problemima strica.

oprostite rasnom u njega je josh mlad stric

Jasno je da se na stric temi ne mogu izvoditi tipologije licnosti shto su i radila ova dvojica.

Stric nije protiv dugih postova. To bi znachilo da je stric noob. Stric je protiv dosadnih postova, iako nije u tome srzh. Srzh je u glupim postovima.

Stric je nesnosno spontan. Nastao je jednostavno, kao jedan kratki stric. Nije ollanik pojma imao shta je napisao kada je prvi put stricnuo, odnosno kuda che to otichi. Oll je bio chist kanal. Teebor je prepoznao izniman potencijal u toj rechi od 5 slova. Ja sam se samo krajnje kvalitetno nadovezao na brata Teebora i dao odgovarajuchi boost up

Post je u 90% slucajeva dosada ako je dug. Recimo moj prvi post ima 5 strana ali je zanimljiv. Ali kad pocne drvenje kurca o nekim glupostima ( a ne trolujes) onda polako prelazis u NOOBIZAM.

to caro. stric se bori protiv te nerazumljive emocije koja dovodi do ostavljanja isiljenih glupih postova

a usrali ste sad s ovim palamudjenjem brt

ok rasni sad si vec u fazonu hvalte me usta moja i to nije u stric maniru

celt
nije poenta u stricu vec u vremenu i situaciji kad je upotrebljen.

Noob (celt) je ovo krajnje savrsheno preemeteeo shto se od njega nije moglo ochekivati. Stricnoob, kao chlan nasheg drushtva sa najnizhim rankom, iznimno dobro razume materiju. Recimo on kada vidi STRIC temu prvo sho uradi jeste da napushi ostale uchesnike teme jer se slabo stricuje, uz opasku da su konjine.

Svaka chast, agresivno ali adekvatno

Glupo je sto sam uzeo svoj post, al recimo onaj predugacki post boxerov kad je pisao o tome kako je neki drug jebao a oni isli sa merdevinama da ga spuste

lord stric stricuje kada treba da stricuje, noob stric stricuje samo zato sto mora da stricuje