Prijava

Биће, ал' ако Фирмино сутра спакује два.

Допуна: Ево, Болте, убацио сам те.

Не рече јеси сачувао неки чип за последње коло, Герхане?

Велика је то предност, али добро, можда ти се упува капитен џД

Ал' прво да видимо да ли ће ме Фирмино сутра приближити и колико.

Hehe. Valjda nece ponovo, ove godine sam mozda samo 2x pogodio keptna

nadam se da ce utakmicu gledati samo sa klupe

Имаш 28 поена више и троструког капитена, треба да се деси мало чудо да те претекнем.

Фађо, јеси се спремио за финале? Пошто немам Аугуера, траку сам ставио Кејну уздајући се у то да ће дати све од себе да осигура себи награду за најбољег стрелца. Мада сам размишљао да ли да ставим Санчеза за капитена, јер би врло лако могао да натрпа Астон Вилу.

Asam izuseravan ove godine, vraćam se jači sledeće!

Salio sam se za trostrukog, sve cipove sam spucao do novembra :(

ali mogu da vidim Kejna kako daje 5 komada, i tebe na pobednickom postolju

Е, да и последњи трансфер ми био Мата за Фирмина, а двоумио сам се да ли Мату или Тадића. Видим да обојица имате Тадића, тако да би то могла да буде превага, поготово у финалу с Фађом.

Допуна: Агуеро већ асистирао, јебо му пас матер.

Stevane, čestitke na H2H tituli. Ja našo sad u finalu da odigram najlošije kolo u sezoni :)
Posle odličnog marta i aprila krenulo mi je nizbrdo u poslednjih nekoliko kola, dobro je što se završava inače bi ispao iz top 10 u našoj ligi.

E da, čestitke i tebi Semire.

Jos nista nije sigurno, manca jos ima mec da odigra...

cestitke na h2h stecane

95% Герхан узима класик, а ја хед-ту-хед, али ајде да сачекамо и тај последњи меч. Кад се уопште игра, сутра-прекосутра?

Uzimam ja H2H ako Marsijal i Mata ne budu igrali a Smoling klinšituje i da bar jedan gol. Deluje realno. Bićeš jeban Stevane.

Asam ja usro H2H u četvrtfinalu ispo a cele sezone u top2. Čestitke pobednicima.

Класична сам фк следећа сезона. Сад сам био први у регуларном на х2х и испушио одмах. Прошлих година увек ту негде при врху и у класику и у х2х и никад ништа. Честитам победницима, ко год то био.

Герхан ми бежи 15 бодова, има Смолинга и Де Хеу, ја имам Марсијала и Мату.

Значи, одговарало би ми да буде рецимо 4-2 за Јунајтед, да Мата и Марсијал све искреирају и да Смолинг не учествује у головима. Неким још мање вероватним сценаријом могао бих да изгубим у финалу хед-ту-хеда од Фађа.

Капирам да ће бити неко мртвило од утакмице лолек