Prijava

Da razjasnimo nesto, republiko srbijanci imaju 0 tekova i samohodnih haubica, srbija ima po 15 od oba u funkcionalnom stanju, ona 3 miga sto imamo, nemamo rakete za njih, nit ti piloti znaju da ratuju sa time, ljudi imau problema da slete na batajnici kako treba a ne da gadjaju nekog jos, sve da je i bolje stanje da ja serem, a nije opet ih ne bi upotrebili u tom ratu jer nemamo vojne glavesine nego keramicare i neke gobline. E sad ako mislite da bi pobedili rat sa zardjalim puskama i kasikarama ono GG
Pogotovo sto su se ovi sa zapada opametili pa ne bi slali dole plave slemove bez teskog naoruzanja. ondak tu bi se naslo jedno 3000 profi mudzosa iz islamske drzave, OVK, itd...
Ali rusi ce biti na nasoj strani! ahahhaahhahahaahah oce kurac

Ma kakav rat mi se civilizovano odvajamo.
Al kad bi bio rat naravno da bi bio dobrovoljac.

treba pitati onog malog sa onog klipa za misljenje, samo sad je na sajmu nece ga biti nekoliko dana mora nesto da obavi, kad se vrati

potukao bi pukovnik Slavko Lisica sva ta govna

to je moje neko misljenje

Pukovnik Lisica je late, Pezose, ne bi potukao govna.

Pukovnik Lisica, laka mu crna zemlja, pojeo je istog onog magarca na kojem je prešao stari most na Bosni prema Usori i pobjegao preko brda u Modriču. Toliko o tom pukovniku, ostavio Krajišnike da čuče ispod mosta Liješanj 3 dana ko izbjeglice i grizu pušku što ga nisu roknuli dok su mogli.

Ja mislim da bi ih Ratko Mladić sve poubijao.

Valdemare, ne može sam sve pobiti, velik je to posao.

okej, onda bi ih porucnik veljko milankovic sve rasturio

Da nije bio malo mafijaš svakako.

Jbt, ne može se naći normalna lobanja u našoj vojsci, strašno kakva smo mi bagra.

Ako se kad odvojite valjalo bi se ujediniti sa hrvatima cisto da se ne mjenja politika kuknjave.

Hrvatima 3 entitet, mi se odvojimo i ostade Bosna ko Vatikan hahaha

Sacu za20 min jednu analizuda objavim.

BOSNA= 51.197 km kvadratnih
RS= 24. 526 km kvadratnih
Brčko 493 km kvadratnih
BOSNA- RS- BRČKO= 26.110 KM KVADRATNIH (FEDERACIJA)

Većinski hrvatski kantoni u federaciji:
Zapadnobosanski (5.020 km²)
Zapadnohercegovački(1.362,2 km²)
Posavski (324,6km kvadratnih)

Pola hrvatski a pola balijski kantoni:
Hercegovačko-neretvanski (4.401 km kvadratni)
Srednjobosanski(3.189 km kvadratnih)

Hrvatski kanton bi obuhvatao ovih 5 kantona što je 14.305,8 km kvadratnih.

Tako da 26.110 -14.305,8= 11.804, 2 km kvadratna.

Muslimanska Bosna bi zauzimala 164. mesto po površini u svetu. Dakle iza Fidžija, Belizea, Džibutija,Nove Kaledonije.....

Recimo da se održi referendum o odvajanju od Federacije, da rezultate priznaju EU i SAD... Malo verovatno, ali ajde. Interesuje me kako bi RS dobila kontrolu nad distriktom Brčko, jer je bukvalno fizički podeljena u tom slučaju? Zato je Brčko i izdvojeno kao poseban distrikt.

Interesuje me kako bi RS dobila kontrolu nad distriktom Brčko

Pa kulturno bi smo ih pitali.