Prijava

brt amerika je namerno urusila evropu da bi se tu vodile najljuce bitke svi bogati evropljani ce da se presele u ameriku rusija nema sanse jer ce se ratovati u njihovom dvoristu, a kina ce kat tad se povuci iz tog konflikta jer ce videti da se ne vredi boriti protiv amera

A sta je sa 500 miliona neprijavljenih kineza koji kopaju podzemne tunele?

ušo majmun u kineski tenak lolo

ma koji ameri. rusi prave konkretno oruzije, ne prave igracke kao ameri.ameri prave neke dzipove sa kamericama i to im kao neko cudo, kao mnogo korisna stvar..pa onda puska sa kamerom.kao kamera moze da se iskrene pa covek moze da vidi sta se desava iza coska, ne mora da proviruje.to samo pokazuje da su picketine, ne smeju ni da privire nego zakace kameru na pusku i tako gledaju i ima one senzre za nocno gledanje wooow..rusi bre prave konkretno oruzije, znaci nesto sto, gruva, przi.ne prave igracke ko ameri

Sto je najjace i kinezi imaju tehnologije neke zajebane i to ne fazon da salju raketu u vasington a pogode havaje nego bas bas one prave

A i ekonomija im je postala zajebana amerike im duguju brdo para i sjebavaju im dolar lagano to sam citao isto ako uspeju da onu njihovu daun valutu vezu za evro a ne za dolar amerikanci gube bilion milijardi dolara pa ce kurac da ulazu u vojsku

Brate mi smo napravili oklopno vozilo Lazar 2, moze da sjebe svaki Hamer.

brt kina mozda ima jacu ekonomiju al ameri sve vide i sve cuju najjace kad su kinezi kao mislili da su uhakovali amere i skinuli im planove za f 35 a ovi im dali neke nubovske planove samo da se naloze hahahah

Ja sam cuo da Amerika nema alternativu. Da su crnci sve ljuci i da ce izbiti rasni rat, tu ti nece trebati uniforma samo crnci protiv belaca, a azijati i indijamci ce da profitiraju. Kapiram da ce belci da pobede sa mnogo gubitaka i onda ce indijanci da organizuju paravojne formacije i da im jebu mamu americku.

http://s4.postimg.org/yfqhs4xkd/19_03_Russia_2012_Parade_rehearsal_Topol_M_23.jpg
znaci konkretna stvar, ne neki igracka robot sa specijalnim gusenicama i kamerom.tenk sa kamerom i televizorom i ostala sranja..

Kapiram da ce veliku ulogu da imaju i Jevreji, ja mislim da oni imaju fazon 6% svetskih para u svojim rezervama. Mozda imaju i neka tajna oruzija.

Ako izbije rasni rat to ce bitibelci sa vojskom ciom biom fbiajom i kurcevima protiv polu naoruzanih gangstera i glupih crnih kurvi ishod je jasan tako da ta prica ne pije vodu

lololo

tu ti nece trebati uniforma samo crnci protiv belaca

kamuflaža
kreč i katran

sto vreme odmice sve su bolje oruzije igrackice sto je manje i komplikovanije,a kad rat izbije(sto se nada,m da nece jer ako se to desi najebali smo preljuto)
puske ,tenkovi i ostalo sve vise postaju nebitni i dozivece sudbinu macheva,oklopa,onih sranja sa vatrom,topova...

Kapiram da bi svet danas drugacijeizgledao da smo mi bili sa hitlerom u 2SV. Kapiram da bi tad Hitler dobio rat i mi bi uz Nemacku, Italiju i Japan bili najjaci na svetu. Imali bismo kolonije u Africi.

Ali crnci nalozeni njihovim hiljadu godina nas tlacite sranjima i jos kad se napuse kreka ce biti spremni da ginu ko mudzosi tako da ne bih ja bas bio siguran da belci ne bi najebali jedino sto ne bi mogli lako da se infiltriraju medju belce hehe pa da se dignu u vazduh

fora je sto ameri pametno kriju svoje najubojitije oruzije a glupi rus se razmece na paradama pa vi procenite ko je u boljoj poziciji

Ameri imaju ono sranje kao antena i na 10 km te boli glava od toga ahahhah cekaj sad cu sliku da nadjem.

Ljudi su se toliko razmnožili čak i da izbije rat 10 puta jači od drugog svetskog rata, opet bi ostalo 90% stanovništva, dakle nisu ni ratovi više kvalitetni regulatori brojnosti ljudske vrste.

jevreji imaju neki uredjaj da ne znam u kom radijusu ispale neki toplotni il laserski talas nzm tacno i u tom radijusu odsece svim vojnicima noge a tenkove istopi pa ti gledaj