Prijava

Imali bismo kolonije u Africi.

Republika Srpski Mali

Ameri su picke u dusi i smeju da ratuju samo na daljinu zato i daju toliko para na zastitu i bezbednost govnari nikad nisu ratovali na svojoj teritoriji imali ono malo gradjanskog rata i to na konjima haha da sam ja neki general ili neko mudo a da me je amerika napala ja bi odma napao njih pa kad picke americke ne smeju do meka jer se napolju puca da vidis kako bi jebali majku predsedniku ovako kad se puca po avganistanu jebe im se daleko od ociju daleko od srca

jbg fora je ako bi izbio svetsk irat nuklearka koja ne gine a verovatno bar 10x jaca od one iz drugog svetskog rata tako da ako pane na gusto naseljeno mesto racunaj da jedna moze da pobije bar 5-10 milki ljudi a takvih nek padne 5 to ti je do 100 miliona ljudi a realno je da moze biti i vise jos posle kolko bi umirali od radijacije tifusa opasno mutiranih zivotinja, nije to tako kao sto si ti proracunao

Ja mislim da ce se do 2030. Otcepiti bar 20 americkih drzava. Puci ce ekonomski pa ce svako hteti na svoju stranu.

rusi pokazuju svoje oruzije jer znaju da glupi ameri tako nesto ne mogu da naprave.imaju bolje strucnjake.naoruzanje i vojska im je uvek bila glavna stvar..znaci rus je za te stvari tatamata.kad bi neki amer napravio pusku kao sto je kalasnjikov, nikad..rusko oruzije je mnogo prakticnije i uboitije od americkog

ameri su u takvom minusu da su mogli do sad 100 puta da puknu al fora je sto treba neko da pokrene to pucanje a ne losa ekonomija a nikom tamo nije u interesu da to pukne jer onda ne bi mogli da eksploatisu kako treba ostale delove sveta

A kapiram da nikada nije izbio rat u Australiji pa je red da se i tamo malo zakuva jbg. A s obzirom koliko je ljudi sa Balkana otislo tamo moze izbiti i neki srpsko-muslimansko-hrvatski rat nikad se ne zna.

da ato su i izgubili hladni rat i savez im se raspao zato sto su toliko jaci bolji i pametniji samo da te potsetim Amerika je ostala ista cak i vec od kraja hladnog rata i nato je jos tu jaci nego ikad, a varsavski pakt gde je? gde je sovjetksi savez? lol kako lupas

Ma mi srbi se samo zavucemo u planine na onu u obliku piramide npr jer ona stiti i od nuklerke pa kad ispucaju sve nuklearke rashtrchemo se po brdovitom delu srbije(vojvodino duvaj ga) i cekamo ono malo prezivelih i nemutiranih da dodju na gerilsku borbu tu smo najjaci a i nasi gemerali i vojskovodje su najpametnije nema sta sjebali bi ih za cirka 6-7godina a posle pozovemo australiju jer oni vrv ne bi ratovali i kazemo ajde sad vi picke 1 na 1 ako smete da vidimo ko je glavni u svetu mogu kenguri ne pravimo pitanje. Samo koje smo kurate srece taman kad bi iskarali ozije dosli bi vanzemaljci i rekli ajde ajde srbi da nam pusite malo evo otvoricemo fabrike da radite za minimalac

rusi se hvale neki trulim tenkovima koje su samo malo spolja redizajnirali a nisu ni svesni da kad ameri ulete ima da ulete sa jebenim transformersima i daim jebu majku

ameri su opasni u picku materinu, samo napadaju zemlje koje ne mogu da uzvrate.a obogatili su se zahvaljujuci svojoj halapljivosti i pokvarenosti..

Kada bi Šešelj došao na vlast to bi dosta promenilo izgled jugoistocne Evrope. Mi iz RS bi napali muslimane, vojvodjani hrvate, niš i jug šiptare a beograd bi slao dobrovoljce u sve zaradene krajeve i borio se protiv NATA koji bi nas bombardovao sigurno.

kinez nikad nije igro bari
ni rus, ni amer

mi smo malo u problemu
al dušan silni se vraća u zvezdu

zapamtite ovaj post grobari

pa tu je i fora oni iz svojih ratova izlaze sve jaci i postaju nezaustavljivi a rus napadne jadnu ukrainu i izgubi pola ekonomije i bravo odlican potez jako pametno

bojane kad bi to mogli uleteli bi oni sa transformersima odavno.mnogo si ti izgleda pod uticajem holivuda, mozda mislis da oni imaju hulka i supermena..ruski tenk je za americki azdaja.pogledaj malo po netu.

Ne treba zaboraviti da merkelova sanja i dalje o velikom rajhu. Kapiram da ce toliko zaduziti ostatak EUda ce jednog dana reci ovo je sve nemacki rajh, zaduzili ste dupeta.

ameri nece koristiti tekove kad sve opsti rat pcne nego ce gadjati rusa sa 5000km u oko i sluzice se spijunskim metodama tako se pobedjuje rat a ne ko ima vece misice

Ma jaki im transformersi budala gusterska im sjebe nevidljivo cudo tehnike zoljom konstruisanom pre 50god

bravo sjebali jedan avion od 5000 preleta preko srbije velika pobeda