Prijava

Vas koji tako šalju ljude u njihov zavičaj da muzu krave / čuvaju ovce / hrane kokoške ja bih oterao u tamo neke močvare u Poljskoj ili Ukrajini, odakle su vam preci i dopuzali, pa dišite na slamčicu iz one vodurače kad vas pognaju Germani.

jebeni plebs dolazi u moj grad da živi kao podstanar i zagađuje

Ahahahaha imam ja takve, došli u Beograd da mi veličaju Crnu Goru, jer im za po kurca ne valja tamo, ovde im je super, ali ovde će da veličaju Crnu Goru, sikter more nazad, ako ti je već toliko draga tvoja država, isto mislim i za ove što dolaze iz drugih gradove, ako će da poštuju ovdašnja pravila dobro su došli, ali ako oće ovde da šire svoj uticaj malo su se zajebali.

da se uvede obavezno struganje opanaka Valdemaru i njemu sličnih

još kad izađu u grad sa svojim seljačkim facama i znojavim pazusima pitam se u šta se ovaj grad pretvorio

da se uvede obavezno struganje opanaka Valdemaru i njemu sličnih

Možeš da mi ostružeš samo govance građanskog psetanceta sa martinke.

ako će da poštuju ovdašnja pravila dobro su došli, ali ako oće ovde da šire svoj uticaj malo su se zajebali.

Šta, moj grad, moja pravila? Draže mi je da mislim kako si mlad.

Ja vala ima da pričam ijekavski (crnogorski jezik?) ođe kolko' mi se sviđa, nikad neću progovoriti ekavicu(srpski jezik) napred Crna Goro, nemoj mi vrijeđati Crnu Goru mrčo, CRNA GORA NIJE SRBIJA....

Sve to izgovoreno u sred BG-a od strane osobe koja živi, radi i studira u istom, pa lol.

Sve to izgovoreno u sred BG-a od strane osobe koja živi, radi i studira u istom, pa lol.

Klasična greška. Nađeš primer nekog doseljenika debila, pa ti on zapadne za oko, jer je, naravno, debil, oni su glasni, a druge i ne primećuješ, jer gledaju ljudi svoja posla. I onda sve proglasiš debilima. Zamisli, postoje stereotipi i o Beograđanima u ostatku Srbije. Zasnovani na par idiota iz Beograda koji se šire svojim beogradstvom i kuloćom.

Gledam ja i druge, samo sam rekao da mene takvi nerviraju.

Ipak najviše volim one izraze "pa zapitaj se odakle tvoji (aludirajući na recimo pradedu) vode poreklo."

Jebem ti ja seme, a da se zapitamo po onoj teoriji da svi ali svi vodimo poreklo iz Afrike,a?

300x su gori ovi iz grada koji imaju prljavu dusu...opanke mozes i da ocistis ali obraz ne mozes nikada i dusu..nikad to nece ni imati niti znaju sta je to.

srb je seljacka zemlja a bg je selendra..ljudi koji se ponose sto su beogradjani su retardi.sigurno da nisu videli dalje od te selendre.

Odakle da smo došli, došli smo, ali čini mi se da nas iljadu i po godina nije učinilo pametnijima. Jbg, veoma smo vešti da od lokalpatriotizma napravimo lokalšovinizam. Uvek smo i bili. Srbi iz Hrvatske su nam ustaše, iz Bosne balije, sa Kosova Šiptari, stanovnici dva susedna mesta ne podnose se organski, selo mrzi selo, a grad mrzi grad, takmičimo se ko je više kul i urban, a sve to izgleda jadno, gledano sa strane. E jebem ti narod.

jednom sam cuo covica kad kaze na tv, beograd je veliki i mocan lol..u odnosu na koga, svilajnac..ti likovi stvarno misle da zive u nekoj metropoli..

najjaci su mi likovi koji zive u nekoj zabiti na 50km od beograda i kad ih piras dje zivis kazu u beogradu brt

Prođeš kroz Beograd, kao, uuuu, Knez, ulica jebote, pešačka zona, arhitektura, lepote Beograda. Prođeš kroz Prag, bar pedeset i širih i dužih ulica, sa arhitekturom koja se ne može uporediti. Nije samo stvar u tome da je Beograd toliko puta rušen, već i da su ginuli hrabri ljudi i sjebavana inteligencija, pa smo ostali jebena selendra sa potomstvom nepoštenih i glupih.

http://s2.postimg.org/4m31h6i4p/index.jpg
veliki i mocni bg..ne mogu ovo da srede 15 god..normalan covek nece da misli kako je faca zato sto zivi u bg.normalan covek misli.srbija je bedna zemlja, zaostala, bg je isto bedan i zaostao pa ne moze da se smatra nekim kul i urbanim gradom.toga u srb nema

kad vidim nekog lika da nosi ermaks s buvljaka a s kosova došao samo gađenje osetim