Prijava

da ne slusam koitus starijih komsija vec sat

banini, jel je još mrči deda?

Koliko ima pozorišta Beograd? Šta je sa muzejima? Šta je sa bioskopima? Koliko ima biblioteka u mreži gradskih biblioteka? Trinaest - 13. Podelite tu brojku sa brojem stanovnika, zanimljivo će da ispadne. Po čemu je Beograd toliko kulturan?

beograd ima podzemne biblioteke i katakombe brt

nije od kad su došle izbeglice

Sve nešto sumnjam da pamtiš vreme pre njihovog dolaska.

valdemar pa normalno da nije ni kulturan ni veliki ni mocan..i to malo sto ima mogu da zamislim u kakvom je stanju..jeste urban u odnosu na manje gradove u srb, i to je kao neki uspeh..uporedite bg sa ostalim evropskim glavnim gradovima, e to je realna slika..znaci ruinirana selendra

Bolje da ti ne pišem koliko sam kul i urban, biću smešan samom sebi. Ajd, troluj dalje bez mene.

Direktore, svrsise dok sam otkiselila opanke.

Вонаби Пезоси, немате ни маштовитости, ни хумора за то што покушавате. Треба почети делити банове за незанимљиво троловање.

još jedan s traktorijade lolo

Dođoši boli me kurac kako je lepo i dobro vaše selo.

Zamišljam nekog Beograđanina koji prezire dođoše i njihovu nostalgiju za svojim krajem, odakle su morali da odu jer tamo nema perspektive za bolji život, e tog Beograđanina zamislim u Kanadi kako pere sudove i uzdiše za svojim Beogradom. Oladite.

Прелош трол ова тема.
Нису проблем ови сада дошљаци Проблем су "избеглице" задојене мржњом према свему живом, које су се овде окотиле и сада се њихова деца сматрају старим Београђанима и шаљу дошљаке натраг у села. Углавном су Косовари у питању, који су стекли образац понашања доле. Опет, као и у свакој групацији има нормалних.

Што се људи из малих места широм Србије тиче, углавном су ок, и ту су због факса, овога или онога. Мислим да је у Београду проценутално много више београдских паразита без перспективе него паразита из унутрашњости.

Вонаби Пезоси, немате ни маштовитости, ни хумора за то што покушавате. Треба почети делити банове за незанимљиво троловање.

АМИН!

ajde bre odabijte od banini da ne bih delio zaushke

ŠTA JE SA VESNAM TAKO LAKO SI JE ZABORAVIO MAĐAR

banini mi je frendica, vesnam mi je cura