Prijava

JEBI ČELSIJOA I GOSPODINA SPECIJALNOOOOG

Dobro, jeste brz, ali recimo kada sam prvi put procitao vest, mislio sam da ga je stigao pre kaznenog i uzeo loptu.. Gomis je usporio pre kaznenog, pritom uzeo da se namesta, tako da ono, nije Bolt jebeni, ali za trud svaka cast.

Kurac nije Bolt, ja ga jebem ako znam nekog ko je trenutno brži od njega. Ovo Ronaldo ne bi stigo...

Nije poenta samo u brzini, pusti to, decko je jako mlad a vec se pokazao kao jako kvalitetan i zreo igrac a sto je najvaznije od svega, sve to pokazuje iz utakmice u utakmicu..

I Monreal igra odlicno, Arsneal ima konacno normalnog golmana i oba kvelitetna beka..

I ko kaze da dodaj rs ne radi gowna jedna..

Malo gluposti

http://www.tegla.rs/pesme-bijelog-dugmeta-kao-himne-klubova-iz-premijer-lige/
Ovo im je dobro:
Zazvoniće Pelefon, reći ću Tadić ko je, Vanjama šaputaće, tako samo Mane srce moje

Zaha je imao seksualne odnose sa njegovom ćerkom (javna tajna), pa zato i nije puno igrao.

lolo

Је л' гледа неко ово спрдање са Ситијем? Ливерпул се игра фудбала, бољи смо од Барсе лоло

I Škrtel se upisao. Nevera kako igra Liverpul mogla je i veća razlika biti do sada.

Армине, сад лепо признај да је Суарез бољи нападач од Агуера.

kake veze sad to ima :D

aguero danas sa 30% snage igrao dade gol

а пало ми на памет лоло, гледао симултано ливерпул и ел класико

и размишљам, агуеро је мајстор, али много му некад треба шанси... постигне он на крају доста голова, али мени се чини да би и душан ђокић дао 20 за сезону да игра у нападу ситија. мислим да не би лик могао да вуче један уругвај или ливерпул од пре 2 године, као што је то радио суарез. правда за сукија.

Suarez ne jebe Maradoninu kćer. Toliko.