Prijava

Агуеро не једе Бранислава Ивановића. Хњо

Junajted uzima titulu, Lester medju prva 4 kluba nadam se
Poyy
GGMU

Надам се да Јунајтед узме титулу, али опет свака част Клопу. Размонитрао је мени мрски Сити у парампарчад. Лепо сам ја рекао да ће после изгубљене титуле 2014., следећа сезона (2014/15) да буде катастрофална, али да ће Ливерпул да буде првак у наредних 5 година. Ако престану да киксирају као против Кристал Паласа и престану да побеђују само најјаче, могу до прва 3 места на крају сезоне, а следеће сезоне и до титуле.

Лестер ће бити највише шести. Немају они капацитет за прва 4 места, као што није имао ни Саутемптон претходне две године.

Dajte ljudi, koji Lester, nemojte da se zajebavamo. Njihov raspored:

Junajted h
Svonsi a
Čelsi h
Everton a
Liverpul a
Siti h

Znači bodovi evenualno protiv Junajteda i Svonsija.

Jel Vardi poobarao sve rekorde po broju datih golova u uzastopnim utakmicama, mislim da je bar izjednacio..ne znam na kakvim je drogama covek :( Marez igra takodje odlicno.

Dobra slika, sunasce

izjednacio van nistelroja, treba mu jos 2 da izjednaci rekord od postojanja engleske lige

Au..al reci Nistelroj je igrao za MU, ovaj igra za mrtvi Lester koji vodi mrtvi Ranijeri, ovo je vec sad spektakularan uspeh. Prica se da ce Vardi u MU na prolece..

ma ne verujem... bice situacija kao michu one sezone... 27god ima covek, svaka cast za sve, kako je dosao sa dna itd. ali kad tad ce prestati da ga sere

ja sve na fantaziju necu da ga ubacujem ne moze opet da ga da, a on samo puni, sad ga svi imaju :/

ja sve na fantaziju necu da ga ubacujem ne moze opet da ga da, a on samo puni, sad ga svi imaju :/

+1235468546054

Hteo ja da ga dovedem još na početku ali umesto njega dovedem Kejna koji je prvih šest kola prosečno beležio 2 boda. Kad sam prodavao Kejna razmišljao sam da dovedem Vardija ili Marsijala i dovedem ovog drugog jer sam mislio da će Džejmija prestati da kenja. Od tada se Vardi nadavao golova a Marsijal je imao samo jednu asistenciju. Predprošlo kolo rešim da prodam Marsijala i opet kontam da dovedem Vardija ali sam mislio da nema šanse da se seoski džukac izjednači sa institucijom kao što je Van Nisterloj i dovedem umesto njega Bonija jebenog koji ne da nije mogo da metne gol Aston Vili nego se još i povredio. Sad neću da dovedem Vardija izinat, boli me kurac nek osvoji zlatnu kopačku ako hoće. Ustvari, možda ga i dovedem čisto da izmalerišem onih 54% igrača koji ga imaju. Izvinite na ovim glupostima ali moro sam nekome da se izjadam :)

И ја се већ неких 7 кола водим том логиком да ће стати чим га убацим лоло

И исто имам Марсијала неко време и ништа, али мислим да ће он сад прорадити. И ја ћу сад да се изјадам за Џонса ког сам узео пре 3-4 кола. Ставим га у први тим, Ван Гал га уведе да игра 10-ак минута, таман да ми не би ушао играч са бодовима с клупе. Искористим бенч буст, он био једини који није играо. Сад га ставим на клупу, лик изађе пре гола и буде једини са клин шитом на утакмици, плус добио 3 поена бонуса.

Надам се да Лестер осваја. Или Палас.

Ja sam i Barklija prodao pre nego što je počeo da jebe.

Jedi govna stevane uzeo si 100 poena sta kukas :(

Никад задовољан, увек може боље, то је то неко размишљање шампиона, разумеш

Променим капитена Барклију 20 минута пре истека рока оног и + ставим Вилијамса уместо Алдерверелда у стартну. Реко пре ће га дати Вест Хем него Бормут. Бормут дао 2, АЛДЕРВЕРЕЛД КЛИН ШИТ И ДАО ГОЛ! АУКУРАЦ

Зашто кењамо овде, а не на теми за фантази?

Nije Alderveld klinšitovo zajebo nas Lanzini na kraju. Bolte, spremaj se za naš okršaj za prvo mesto u MvM u prediktoru u sledećem kolu :)

Spursi su primili gol, kakav kliš šit i zbilja zašto pričamo ovde o tome

Марез докторски дрибла. А Ворди је играч који з н а да да гол, има тај инсект, у свим тимовима, иако су они нижеразредни, је давао много голова
http://i.imgur.com/v2A8LsU.png