Prijava

Bravo Mitre doktore. ušo, dao, asistiro.. jebi kokoš!

A Luzerpulu ne može niko pomoći.

Kako igra Lester ovo je zlo. Mahrez prelud batica.

Дивна фудбалска бајка и даље живи.

Pičke lesterske, nisu smeli u Beogradu digraju protiv Drule

Ko bi rekao da će Ranijeri da stvori trenutno najgotivniji tim u Evropi

Ranijeri je napravio Real Madrid?

hahaha boho koliko si se prosro sad :d real najgotivniji klub nelolčina

Ја лепо рекох, ако не врате Еву назад, испашће из лиге.

Murinjo završio s Čelzijem, Van Gal niže loše rezultate u Junajtedu, verujem da će Murinjo vrlo brzo u Mančester.

Najveće je pitanje ko može da digne Čelzi, da li Anćeloti ili će čekati Gvardiolu, ne bi me čudila neka rokada koja bi uključila Anćelotija, Murinja, Van Gala i Gvardiolu. Ili Simeone još na sve to!

Ali Murinjo u Mančesteru - moglo bi to da bude jako zanimljivo.

pa šta je ovo ljudi moji je li ovo moguće?

Nikicu Jelavića skloniti od profesionalnog fudbala.

nisam gledao vest hem,video statistiku.posebno posed lopte.svonsi posed lopte ko barsa sa onim dzidzi midzi dodavanjima
elem
http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/anNq3qz_460s_v3.jpg

100% podrsku i dalje dajem van galu, izgleda ga jedini razumem i to me mnogo zacudjava jebote, nadam se da uprava bar vidi i dace mu da odradi bar ugovor do kraja

napisi mu pismo podrske.frka mu je

онај осећај кад си тужан што клуб који симпатишеш губи са 3:0 али ти је драго што је голове дао играч ког имаш у фантазију а не неки други :|

ne kapiram sta ljudi misle da ce novi trener doneti, npr. evo sad gvardiola je slobodan, od erere ce da napravi skolsa i runija da vrati u formu od pre 5 godina, ima da leprsaju po terenu ko barsa ?

samo bih podsetio na proslu sezonu za sve sprdnje sa odbranom, bile su i slike kao prednji deo auta lambordzini, a iza fica, pa ove godine su fazon vise puta sacuvali mrezu nego za poslednje 2 i to je odbrana isto izlomljena, igraju bekove u poslednjih par meceva golobradi varela brotwick onaj ili kako bese i jang na beku, a blind polumrtvi na stoperu... kerik se daje godinu dana za koju nedelju, svajni isto mator sad suspendovan 3 tekme, erera povredjen i rovit nesto stalno, felaini ne moze nikako da kreira igru, snajderlin klasican onaj sto sece lopte i to je to... jedini decko koji igra je marsijal, posebno kako je poceo, al izgleda i njega malo smara da sve sam radi, depaja pojela trema ili sta je, ali docice i on na svoje... pa gura kad nema drugog pereiru i lingarda isto klinci neiskusni, bljesnu tu i tamo i na kraju sve povezuje kapiten runi koji je u takvom kurcu da se bojim da se nece vise vracati

sve je kriv van gal kako da ne... zaboravljaju ljudi sta je uradio on za zivota i da ovaj tim bez kerika koji dize prosek za 4god, ima u proseku 23 godine i igrace jos dugo zajedno, a bice tu jos pojacanja, ne pravi se kuca tako, samo polako... i ona sranja da je potrosio milijarde jebene, pre dovodjenja marsijala, u drugoj godini bio je tacno na nuli, a marsijal se isplacuje i tek ce se isplatiti, a i treba da trosi tim koji najvise para zaradjuje na svetu, posebno u situaciji kojoj se nalazi

ja sam veliki doktor, bolje slusajte i kupite znanja

kada nesto ne sljaka,onda se menja.posebno ako je mnogo ulozeno u to.novi trener moze,a i ne mora da popravi igru,al zasigurno ce doneti novi sistem rada,nove metode,na drugi nacin ce imati pristup igracim i jos mnogo toga.svi oni znaju da igraju fudbal,ne treba njima da neko kaze da prime loptu unutrasnjom ili spoljasnjom.njih treba neko da ukomponuje,a ovaj se ocigledno nije primio.i svaki trener otkrije nekog novog igraca i da mu sansu.kod jednog sedi na tribinama jer se ne uklapa u filozofiju,a kod drugog bude bog otac.