Prijava

Lol ovi MK Dons, što su prošle sezone dobili Junajted s 4:0, su odlično počeli sezonu u Čempionšipu. Bilo bi zanimljivo dogodine u BPL-u gledati tim oformljen 2004.

Гледао сам јуче Јунајтед и Челзи. Тотенхем је можда заслужио бод, али од те екипе ме не чуди што нису знали да искористе неубедљиву игру Јунајтеда. А Челзи треба да пева што су извукли и тај бод, оба гола усерска, поготово други. Вест Хем одиграо до јаја, нисам очекивао овако лош Арсенал. Од Митра не очекујем много првих неколико кола, али мислим да би могао да почне да погађа негде између 5. и 10. кола, рецимо. Од Ливерпула не знам шта да очекујем, сад ћемо да видимо на шта то личи. Плашим се да ће одбрана опет бити катастрофална, док од Бентекеа очекујем да буде много бољи од Балотелија.

Čelzi je na kraju prvi sa oko 12 bodova razlike u odnosu na drugoplasirane. Liverpul je između 5 i 7 mesta jer su skrcali pare preloše. Manč niko da predvidi ne može. Arsenal će biti standardno dobar u svojim mogućnostima neće fejlovati Siti će biti pušiona jbg

Kako je Čelsiju krenulo, teško da će ponoviti prošlosezonski uspeh (titula da, jer ove sezone tek nema ko ni da im prismrdi, ali ne verujem da će imati baš 12 bodova razlike), na drugom mestu vidim Junajted, treći Arsenal, 4. Siti, ovi ostali nek se raspoređuju kako oće, ispadaju Norič, Aston Vila i još neko.

Nzm baš ko ispada ne pratim Englese toliko pomno da bih znao ko je najlošiji jbg al ovo što sam napisao gore smeš u kladionici sad odigrati

Da, nije Čelsara toliko jak koliko su ostali slabiji od njega

Pa to, ko je tolko retardiran da nekog Memfisa Depaja upoređuje sa Ronaldom, ili da smatra da je Švajnštajger neko pojačanje, Liverpul s druge strane dovodi neke silne anonimuse, izuzev Bentekea, Slaven se ko što sam reko već danas posro Vengeru i njegovom timu u usta, dovodiš Čeha koji je za protekle dve sezone branio sve skupa 180 minuta, i još misliš da je neko ekstra pojačanje. Siti prodo Džeka, Jovetića, doveo Sterlinga. Jedino što bi ove sezone moglo da bude relativno zanimljivo je borba na sredini tabele tj od nekog 6-15 mesta.

Memfis je bolji nego sto je ronaldo bio u tim godinama, fizicki medju najspremnijima na svetu, mlad, lud, ambiciozan, pojela ga trema prvi mec, 80k ljudi, dobio legendarnu sedmicu, samo cekaj da vidis sta ce biti sa tim momkom, gladan je mnogo, haos ce da pravi... Svajnstajger kako nije pojacanje jbt, da krpi s vremena na vreme, tu je to iskustvo, sjajan pas, nego ga nesto trenutno boli kurac da igra, smarao se u bajernu 2 godine, povrede i sranja, ali probudice ga van gal ili ce da leti, sjajan ce biti.. Darmijan decko buduci top3 beka na svetu, svaki mec do sada je odigrao skoro bez greske.. Snajderlin pravi igrac na zadnjem veznom, cisti, uzima, samo se nije pokazao juce, ali ko jeste osim smoling i darmijana? Treba jos jedan vrhunski stoper, ramos idealno ali tesko, otamendi bi bio ok, i spicina prava, mozda kejn sto da ne.. Ali videcemo..
Liverpul nije ni toliko lose kupovao, mozda malo previse kinte dali jedino, klajn i ings vrhunski mladi, benteke isto, firmino doktor, ali opet je to slabasno nekakko, ne verujem ni ove godine da ce ista biti..

I posle svih tih miliona dođe Atletiko madrid fazon i napravi u dvomeču 3 gola razlike bar.
Žao mi je što ovo kažem jer jako volim fudbal ali
Real, Barselona i Bajern pa 10 praznih mesta pa ostali jbg. A to nije dobro. Jako je lepo bilo gledati u osmini finala LŠ i Intera, Milan, Romu, Lion, Porto itd. I svi bili bar približno jaki.
Englezi ako ovako nastave Italija druga će biti za 3 dine

Liverpul jeste dobro kupovao, ako oće da se zadovolje ove i eventualno sledeće sezone sa max nekim 7. mestom na tabeli, dok od ovih igrača zaista ne naprave ili bar ne probaju da naprave tim za top 4, ali čini mi se da im nije u interesu da čekaju. Memfis jeste dobar igrač, al ga ne treba odma upoređivati s Ronaldom, gomila igrača je propala kroz karijere jer su kao relativno mladi i zeleni bili upoređivani sa legendama kluba za koji su potpisali, ili sa nekim igračima svetske klase. Što se Bastija tiče, teže će se sa svojih 30+ godina privići na Engleski fudbal, nego neko ko dođe sa recimo 25 godina.

Iskreno ja se i za Mitra plašim. Nek mu je Bog u pomoći

Ahahahah Mitar ima da obori rekord broj kartona po sezoni lol

Kapiram da ga je ponela atmosfera i adrenalin da se dokaže, biće to ok valjda

Može komotno da im bude najbolji strelac ekipe + jedno 6 najbolji strelac u celom šampionatu.

mančester uz čelsi ima najbolji tim u ligi, plus jaču klupu - ne zna se ko je lošije odigrao juče. mislio sam da će junajted da osvoji, al me je juče van gal podsetio da je teška nubara

liverpul blagi užas. prvo kolo odmah milner, lalana, lovren, gomez u startnoj... jeste odvratan tim, al je bar bentekara zver, klajn bombonica igrač. videćemo još ovog firmina, jebem li ga

E jbg, tek sad videh temu, zakasnih da kažem arsenalovcima da ni ove godine neće osvojiti premijer ligu i da se ne lože mnogo

Iako navijam za manutd, znam da ni od njih nema ništa :-( Ali je bar loženje manje

Kako je loženje nekako čudna reč

Nek razliku između Man Untd i Čelsija prave samo treneri a da su ovako egal ekipe ta razlika je ogromna u korist plavaca