Prijava

Jebo Liverpul ipak. Kutinjo ko po običaju kad se iznervira i raspizdi krene da igra.

Заспао сам на полувремену и пробудио се три минута пре гола хах

Је л' било неких крштених акција у другом или су играли ко у првом?

Друго је било прилично напетије и живље од првог.

Јеб'о те, кад сам вид'о јуче да је Ливерпул дао преко 40 милиона за овог Фирмина, желудац ми се уврнуо. Рекох, ајд шта ја знам, можда дечко вреди те паре, мада ми се чини да је ван сваке памети за неког играча из осредњег бундеслигашког клуба дати толике паре. Реал јебени, који за свако смеће од играча типа Иљараменди зна да издвоји 30-40 милиона, није за Кедиру и Озила заједно дао толико, а обојица су били много популарнији од овог Фирмиња, поготово Озил. И данас ја гледам текму, улази тај Фирмино десетак-петнаест минута пред крај - није им'о нешто пуно времена да се потврди као вредан тих пара, али је ипак стигао да изгуби 4-5 лопти за то кратко време. Једну чак на својој половини кад је без везе дриблао, после чега је могла уследити опасна контра да Ливерпул није направио фаул. Углавном кад год му је дошла лопта, све некако трапаво покушава да дрибла. Мислим да није им'о ниједан пас, јер чак није им'о ниједан покушај да дода лопту.

Ne pratim EPL, od kako je zubati otišau u Barsu. Gledam sad, sve neki anonimusi, i Henderson kapiten, ma bruka.

Митровић уш'о у 82. минуту, а у 84. добио жути. Овај пут му је више времена требало него на прошлој утакмици, на којој је ушао у 75. минуту, а жути картон добио у 75. минуту.

Kako lijepa utakmica.

hahahha jesi prijatelj sa Gnjatom?

hahaha nisam, otvoren mu je profil >D

Jebi mrtvi Čelzi jebi glupog MUrinjaaaa

Jebo ti ja mater Murinjo 150e puta.

http://mondo.rs/a822674/Sport/Fudbal/Karim-Benzema-presao-u-Arenal-Real-prihvatio-48-miliona-funti.html

Bude li napokon došao to će biti uživanje. Pregotivan mi je igrač, iako navijam za Manču, drugim očima ću gledati Ars. ako potpiše.
https://pbs.twimg.com/media/CM20uVFWsAAwqbu.jpg
Ni ovo nije komentarisano, meni je drago što je otišao tamo umesto u MANUTD, sad Van Gal da dovede Milera i opaaaa!

Koji će kurac Pedro u Premijeru, i to baš u Čelsiju?!

Neće da bidne zlatna rezerva u Barseloni, Čelziju treba sveža krv, i etoo.

Kava jo heds, kaz amabaut tu drop sam nolidž.
Liverpul završava ispred Arsenala. Venger će mnogo da gura Čeha, a ovaj će da ga prima ko ništa. Liverpulov skauting je siromašni pokušaj Realovog. Aj će zbudžimo kodža pare za neke likove, možda nam se isplati, samo što ti likovi neće biti najbolji na svetu, nego moramo da gledamo drugorazredne. 40 miliona za Firminja jebenog. Jebeno prelazak ni jednog ljudskog bića koje šutira loptu ne bi trebalo da košta 40 miliona evrova, sve se nema, recesija i govna, a pare u fudbalu nikad veće. Firminjo će da eksplodira protiv nekog Norviča, svi će mogući da se popale, a onda će da mu polome noge Čelsijevi defanzivci. Garantujem da će da se pobije sa Mitrom, ovaj će da bude kao "Šta me bre driblaš pičkoliki, dođi vamo, dođi da ti jebem mater". Kutinjo će da vuče klub cele sezone, a onda će da ga prodaju za 60 milki u PSG. Ako se Kreten od Rodžersa probudi i krene da igra ofanzivnije kad se oporavi Staridž, Liverpulu dajem 4. mesto. Mančester uzima 1. mesto, Siti i Čelsi će se sjebati uz put, Siti će se pokajati zbo onog seljaka od Sterlinga (nadam se), Klajn i Gomez iz Liverpula eksplodiraju ove sezone. Pedro se ne uklapa u Čelsi, njima ne leže Španci, on je tip za Liverpul ili Arsenal, u Seriji A bi to bili Roma i Milan.