Prijava

stratimir Ајде Страћо, не кењај мајке ти миле. Какве су то великосрпске фашистичке изјаве? Када су муслимани некоме секли главе и набијали људе на колац? Шта измишљаш? Насер Орић је само часно бранио Сребреницу од србочетника који су побили 7.000 муслиманских цивила у истој тој Сребреници. И ја сам био у Сребреници, видео оне силне стећке подигнуте невиним муслиманским жртвама.

Povredjena 4 Srbina u napadu, 3 teže.

Сантјаго Коровјов
Какав дет метал Аутобусе брото лолололо.

А окле знам, никад чуо за њих нисам до сад, а није ни битно, овима би и коло српских сестара било западњачки изопачено и неморално

Шта брате ово мени баш жестоко дјелује оно џррр џрррррр
https://www.youtube.com/watch?v=MZrctLnsF4M

Jebeš ga, možda su i naši malo klali. Znam i takvih priča, ne iz medija. Pa ne znači to valjda da smo i mi životinje?

Наши су много клали, а не мало. Наши уђу у Сребреницу, закољу Орића и 5.000 муслиманских жена, па их онда силују, па онако мртве опет закољу. Па опет силују. И тек Орић устане из мртвих и ухвати маглу. Ми смо клали зарђалим кашикама. Клали смо и митраљезима у недостатку муниције.

Ми нисмо животиње, ми смо Срррррррррби! Чујеш ово рррррррр. То је звук када се кожа грла невиног муслиманског цивила цепа под тупим ножем.

Из прича знам и ја да је баба Стана јебала јарца, и не сумњам у то. Али не сумњам ни да у Сребреници лежи 7.000 мртвих муџахедина, а никако невиних цивила. Мада су цивили по самој дефиницији невини, осим у случајевима када су цивили радници јавне куће.

RASNI: Ograda je spas

Geopolitički konsultant Stratimir Rasni podsetio je tokom svog gostovanja u magazinu OKO da se on od početka imigrantske krize zalagao za podizanje ograde i da se napadi u Parizu, u kojem je poginulo 150 i ranjeno preko 250 ljudi, u tom slučaju ne bi ni dogodili. Gospodin Rasni rezignirano je naglasio da predsednik Francuske Fransoa Oland nije želeo da posluša njegov besplatan savet povodom podizanja ograda i zbog toga ga navodi kao najvećeg krivca za tragediju u Parizu.
- Žalosno je što gospodin Oland nije želeo da na pravilan način shvati moju poruku. Mesecima sam preko sajta Vukajlija objašnjavao ljudima do čega će dovesti nekontrolisani priliv imigranata sa Bliskog istoka preko Turske, Grčke i dalje preko Balkanskog poluostrva. U početku mi niko nije verovao, a mnogi su me nazivai ludim. U toj kampanji napada na moju malenkost prednjačio je izvesni globalista Autobus, kao i Kosovar Pseto. Podršku mi je pružio samo zaposleni u državonj služni Granjka, ali su naša dva glasa bila nečujna u početku, tokom kakofonije prozivki i nerazumevanja - podsetio je Stratimir Rasni na same početke svoje borbe za istinu.
Međutim, vremenom se situacija menjala. Stratimir Rasni ističe da je bilo i neutralnih glasova poput budućeg banderaša Remea i obrenovačkog gljivara Valdemara zvanog Limeni koji nisu pomogli njegovoj borbi, već su je šta više i otežavali. Ipak, Rasni se nije predavao u svojoj borbi.
- Danima sam izveštavao o prilivu imigranata i apelovao na aktuelnu vlast oličenu u Njegovom visočanstvu Aleksandru Vučiću Debeloustom Prvom da ozbiljno shvati bezbednosne pretnje koje se mogu pojaviti u Srbiji. Međutim, nije bilo pravog odjeka, a država je nastavila da prima imigrante. Naše bezbednosne službe prikrivale su podatke o brOju imigranata koji su napustili Srbiju, pa nikad nismo saznali koliko je njih ostalo u Srbiji. Po mojim informacijama sa dobro obaveštenih foruma, veliki broj izbeglica ostao je kod nas kako bi ispunili svoj životni san i radili kod privatnika za 20.000 hiljada neprijavljeni i bez godišnjih odmora u smenama od po 12 sati. Iako ovo deluje nerealno na prvi pogled, oni bi se na taj način infiltrirali kod nas i u svojstvu spavača bili spremni da dignu bunu protiv dahija i vlasti SNS-a - ističe Rasni.
Iako situacija posle Pariza ne deluje ni malo ružičasto, Stratimir Rasni ističe da se ta boja može vratiti redovnim gledanjem Farme, kao i da će Parovi biti ključni za smirivanje tenzija.
- Moj savet vlastima u Srbiji je da se hitno preuzmu koraci u predupređivanju potencijalnog haosa. Smatram da je rešenje u aktiviranju tajnog protokola BIA, predviđenog za ovakve situacije, pod nazivom ''Rijaliti za miran san'' kojim bi se stanovništvo usmerilo ka intelektualno sadržajnijim emisijama u kojima bi likovni umetnici (ko je rekao Kristijan Golubović), kao i brojni muzički umetnici doneli građanima preko potrebni predah od meteorskih reformi lidera u regionu, kao i od situacije sa imigrantima - zaključio je geopolitički konsultant Stratimir Rasni.

HAHAHAHAHHAHAHAHAHA

Mi kad koljemo mi to radimo ljucki
#ArkanSerbijanHero #GreajtSerbija

Granjka
Наши су много клали, а не мало. Наши уђу у Сребреницу, закољу Орића и 5.000 муслиманских жена, па их онда силују, па онако мртве опет закољу. Па опет силују. И тек Орић устане из мртвих и ухвати маглу. Ми смо клали зарђалим кашикама. Клали смо и митраљезима у недостатку муниције.

Ми нисмо животиње, ми смо Срррррррррби! Чујеш ово рррррррр. То је звук када се кожа грла невиног муслиманског цивила цепа под тупим ножем.

Из прича знам и ја да је баба Стана јебала јарца, и не сумњам у то. Али не сумњам ни да у Сребреници лежи 7.000 мртвих муџахедина, а никако невиних цивила. Мада су цивили по самој дефиницији невини, осим у случајевима када су цивили радници јавне куће.

Axaxaxaxax Bog!

SokOdZove Пиши брррррре ћерелицом да те цели свет разуме! Није исто klati и клати. Лепше се коље ћир`лицом.

Аутобус
Шта брате ово мени баш жестоко дјелује оно џррр џрррррр

Пази тек ово:
https://youtu.be/TtIusq_qZ3Q

Ćeeerileeeca kolje rečima neprijatrlje i tlačitelje Serpskoga naroda, a ja nisam zločinac, ko zna ko me čpijunira na Wukajliji

ајој безобраштине и секташтва. Hardcore to the bone!

По жестини су раме уз раме са Nouvelle Vague

Je l' samo meni retardirano da se stavljaju francuske zastave preko nasmejanih profilnih slika u znak podrške nastradalima? Kao ono, podrška žrtvama vidi kako sam lepa i nasmejana na ovoj slici poyy

Mi imamo mnogo više dugova iz prošlosti da naplatimo nego ostali. Pa neki daj je bilo pola godine da je ubijen policajac u Zvorniku. Samo zato što je Srbin.

A Šiptari su imali mnogo klasičnih terorističkih akcija a ovi isti koji sad kukaju ih nisu nazvali teroristima. Pa napad na autobus Niš Ekspresa u Podujevu je školski primer terorizma.

IRAK MI JE DA ŽARIMO PALIMO POPRAVIMO POSLE DA KVARIMO

Eno Blic objavio prvi na svetu sliku dokumenata ovog iz Sirije. Registrovan u Preševu 7. oktobra.

Trenirajmo izgladnele mangulice, rekoh ja, pa ih u specijalnom jedinicama koristeći Atillinu taktiku huškati na migrante

Бохор
IRAK MI JE DA ŽARIMO PALIMO POPRAVIMO POSLE DA KVARIMO

Хахаахахаххаах

Može i Jorkšir samo da je utreniran i da kidiše na migrante, formirati male operativne, veoma mobilne i požrtvovane jedinice, šifra K.R.D.O, i obračunati se zanavek