Prijava

Sopove poslati na granicu.

Sopovi se uklapaju i zbog imena.
A i sop je bas za takve situacije.

obojise mi youtube u francusku zastavu mamu im jebem

Maya Berowyć - Smorila se

Trenirajmo izgladnele mangulice, rekoh ja, pa ih u specijalnom jedinicama koristeći Atillinu taktiku huškati na migrante

http://alanford.info/Resources/SNATCH-300-PI.jpg

američka logika ŠTO VIŠE ORUŽJA - MANJE MRTVIH

Apsolutno tacno i potpuno istinito. To moze (u stvari ne moze) da posvedoci svaki palestinac koji je usao u kafanu u Izraelu i zaustio "ALAHU AK..." BAM-BAM-BENG-PLJAS-PLJAS (PLJAS-Slomo 10 godina, malokalibarska bereta).

Ma neee, ne treba nam oruzje,suvise je Ah, oruzja u narodu, uzdise Oh, dobro potplacena Ms Djurdjevic iz centra za kontrolu lakog i malokalibarskog naoruzanja za jugostocnu evropu, neznajuci da ce biti jebena sadisticki u dupe kad se za to stvore uslovi, zbog generacija borbeno nesposobnih tupana koje su njene LGBT inicijative proizvele.

SVI MI KOJI SMO ZAKOPALI M84 sa bar 1000 METAKA!

U Americi se ubijaju zato sto su retardi a ne zbog oruzja.

Јес' вала вазда су били ретардирани ти американци, имају по 50-ак 'иљада долара годишње у просеку и опет су ретардирани. А не к'о наш човек, ради за 1500 годишње, ал' зато брале људина бре, експерт за све, од светске политике до шурења свиње.

ja sam dvaput pucao iz pistolja jednom u zemlju drugi put u vazduh i moram da se pohvalim skoro da mi ruka nije ni trznula

Ameri su go kurac, to svaki rus zna.

http://vukajlija.com/forum/teme/67776-sranje-sa-imigrantima?strana=157#post_3360070

одличан скеч реме, да не кажем снеч џДДДДДД

Сере ми се од тога како су амери ретардирани, а ми овде божанство. Јебу нас на сваком нивоу, и опет они ретардирани. Постали светска сила но1 тако ретардирани за 200 година. Има их 300+ милиона, дакле бар 50 пута више него нас, нормално је да пропорционално имају и више будала, па да буде нешто чешћих будалаштина него овде. Ипак није 50 пута више свакако.
Дакле баш ми се сере од тога, као да стојим испред продавнице и слушам приче оних полумозгаша што серу о тупавим америма, а у кеси држи 200 грама подригуше и пола хлеба.

Isto sam razmisljao, zamisli 100mil srba pa to bi moglo svaki dan da se napravi 1h fail kompilacija na yt
Mada ima nesto tu, svi ih trpaju da su glupanderi

Pricam o generalnom sistemu vrednosti i vaspitanju kod njih, ne o tome koja drzava ima veci kurac.

Ha, tu sam te ceko...

Posto sam ucestvovao u javnoj raspravi pri donosenju naseg novog zakona, (gde sam bio tretiran kao Mica Tomic u "Poltronu" kad se bori za istinu), reci cu ti samo sledece podatke.
Od 1999. kada je doneta zabrana nosenja oruzja kod nas, broj zlocina pocinjenih vatrenim oruzjem je povecan za 40%. Od toga je udeo SLUZBENOG oruzja kojim je zlocin pocinjen presao 30 posto. Znaci oruzje koje pripada policiji i vojsci u trenutku izvrsenja.

Znas kada ce da objave ovo? Isto kad objave i onaj koliko auta godisnje eksplodira zbog neatestiranog plina (hint-nijedan).

A sto se masakra tice, da bi doslo do njega, treba da postoji NENAORUZANA strana, U Francuskoj zakon brane nosenje oruzja i eto kako je to lepo. Isti je slucaj sa masakrima u americi (masakrirani su NENAORUZANI) ili bilo gde.

Samo naoruzan covek je slobodan covek.

Elmer Kejt

Bujica emocija i nikad izgovorenih reči. Teatar naših drama. Unutrašnji monolozi sa kojim ustajemo i ležemo. To nečuvano pričanje u kojem ti šapćem o nečemu o čemu nemaš pojma...

Tema konacno ima nekakav odaziv.
Rasni vizionar!

торазулу
У Америци је стопа убистава већа 4 пута више него у Француској, Њемачкој, Британији. Паметном довољно, ти можеш да наглабаш колико хоћеш