Prijava

Radoje Cincar
Svetska politika je toliko kompleksna, ali eto kuran zatrovao glupe muslimane i oni napravili sranje jer su jednostavno ludi? Ok, ima smisla.

Управо тако. Ти који су направили ово срање нису размишљали ни о западним интервенцијама по блиском истоку ни о француским колонијама, нису се светили ни за жртве у Алжиру ни Либији, они и сами убијају свој народ који не мисли исто. За циљ су изабрали дет метал концерт јер су ето они изопачени западни секташи. Тако да јесте, куран затровао глупе муслимане и они направили срање.

А теорија о некој намјештаљци је толико ретардирана свакоме ко је изађе из куће више од двапут мјесечно и види како свијет функционише

Sve su ovo organizovali iz satanističkog benda Eagles of Death Metal, da im podigne publicitet. Ko je za njih znao pre nego što su im upali ovi Arapi na koncert? Skoro niko. A sad su u svakom svetskom mediju pomenuli njihovo ime. Reklama, jbt!

Još Josh Homme nije bio na toj turneji. Znao je unapred! On je organizovao sve ovo! Poludeo je od droge!

Evo bomba i u Moskvi u hotelu, evakuišu se ljudi.

За циљ су изабрали дет метал концерт јер су ето они изопачени западни секташи.

ova grupa nema veze sa metalom, samo se zove tako.

Dobro, bilo je i vreme da likovi skontaju da uz malo eksploziva mogu da se useru kome god hoće na ovom svetu. Pa čak i onim nedodirljivim (ne mislim na francuze kao narod).

Još malo će provaliti da ne moraju da se samoubiju da bi izvršili neki teror. akt.

A kad će shvatiti da je ovo dvadeset prvi vek i da su Krstaški ratovi završeni pre jedno 7 vekova pojma nemam. Bojim se da tad više neće ni biti 21. vek.

i nisu nista birali, bio sam tu u tom delu pariza, svi napadi bili u par ulica, ceo deo sa restoranima i klubovima i takvim mestima gde su koncerti. verovatno su isli nasumicno i pucali po punim restoranima i klubu u kom bio koncert tad.

Позориште "Дубровка" у Москви - 129 погинулих
2003 година
Воз на југозападу Русије - 46 погинулих
2004 година
Два путничка авиона, Сочи, Владивосток - 90 погинулих
2004 година
Школа у Беслану - 344 погинулих, махом ДЕЦЕ
2009 година
Воз С.Петер.- Москва - 28 погинулих
2010 година
Метро станица Лубјанка - 40погинулих
2011 година
Аеродром Домодедово - 35 погинулих
2015 година
Авион са руским туристима изнад Синаја - 224 погинулих

Evo malo podataka koliko je u Rusiji ubijeno, kod nas uopšte nije imalo ni približno ovakav odjek.

келт број заинтересованих за елџи флекс 2 на вукајлији расте огромним интензитетом

A kad će shvatiti da je ovo dvadeset prvi vek i da su Krstaški ratovi završeni pre jedno 7 vekova pojma nemam. Bojim se da tad više neće ni biti 21. vek.

Ako oni mogu da nabijaju na kolac, razapinju, seku glave i jebu koze možemo i mi njih da rokamo.

Ko to mi, Ameri ili Rusi, ili Francuzi? Priznaj šta si od toga

Khm, da li baciti jedan crnjak? Ne, ipak ne jbg... :(

Inače rasni, lijepo je to što govoriš u 1.l.mn. iako si od terorizma dogurao do zelenog lasera, na tekmi protiv Hrvatske.

Какав дет метал Аутобусе брото лолололо.

https://www.youtube.com/watch?v=MZrctLnsF4M

Evo malo podataka koliko je u Rusiji ubijeno, kod nas uopšte nije imalo ni približno ovakav odjek.

Оће да заобиће одјек кад се налазиш у шеталици.

Не мислим на навијачку шеталицу.

Muslimani su i siptari i balije. Pa kad krene globalno sranje svakoga će boleti kurac i za BIH i za Kosovo.

Не мислим на навијачку шеталицу.

Šta je u pitanju?

Ako oni mogu da nabijaju na kolac, razapinju, seku glave i jebu koze možemo i mi njih da rokamo.

Muslimani su i siptari i balije. Pa kad krene globalno sranje svakoga će boleti kurac i za BIH i za Kosovo.

Pa ne nabijaju valjda u Bosni i na Kosovu na kolac, ne seku valjda glave? Bio sam skoro u Srebrenici, ništa nisam video.

PA NORMALNO DA NISI VIDEO KAD JE VUČIĆ DAO 5 MILIONA EVRA DA SE SVE PREKREČI I SREDI I SVE.

A od 92-95 nisu to radili?
Naser Orić i njegov odred u Kravici razapeli 3 starca.
Kod Sarajeva su nabili jednog lika na kolac, ali srećom je ostao živ jer ga baš nisu dobro nabili, i danas je živ ali je invalid.
Glava su odsekli koliko hoćeš.