Prijava

Piše i za BIH da nas ima 1 450 000 hiljada a ima nas malo preko milion.

Италијана има више ван Италије. У Италији око 60м а ван око 75м, мада то су специфичне миграције, нешто је и ''колонизација''.

http://i.imgur.com/qczesoU.png

Od tih 75 miliona koliko zna italijanski?

Koji će im kurac da znaju 'talijanski kada je dovoljno da samo mlataraju rukama dok samo otvaraju usta bez da puste glasa?

Мигранте ће држава задржати таман толико док се народ довољно не успали и то баш годину дана пред редовне изборе. Онда ће неки намазанко из политичке гарнитуре (јер нових ликова неће бити бар још 5 мандата) да обећа ''решење за избеглице'', тачније начин да изађу из Србије што пре, што ће народ здушно да подржи; дођу избори, победи намазанко, формира се нова марионетска влада, имигранти оду, а нама у међувремену уведу нешто слично као ''Patriot act'' у САД-у где ћемо бити надзиранији него у доба ДБа, сјебу још пар фирми онако успут, подигну ТВ претплату на сома динара двонедељно, уведу возачке дозволе за бицикле и сличне будалаштине којих се чак ни ови нису досетили.
Јеботе, звучим сам себи к'о Дејан Лучић.

Boli me kurac nek nas nadziru, šta mogu i da znaju šta sve radim.

Па, виде овде да пишеш да би ишо у рат, онда ти дођу на кућу па буде или пушку у руке или метак у чело

Onda bi znacilo da Amerika ima 7 milijardi skrivenih stanovnika koji rade za FBI, svaki nadzire po jednog coveka.
I od 10 000 postova na forumu baš će znati gde da traže, a i jebe mi se iskreno.

I od 10 000 postova na forumu baš će znati gde da traže, a i jebe mi se iskreno.

Kako si ti to zamislio, ide neki čovek Amer pa čita sve i špijunira? Pre mislim da je u pitanju algoritam koji prati ključne reči i priključuje se na nečiju aktivnost ako su takve reči česte. Ništa prostije. Ti već imaš dosije, roknuće te ako postaneš opasan.

Neko je previse citao Orvela.

A i ovo sve mogu slati pentagonu na mejl, mogu samo da mi se napuse kurca.

Neko je previse citao Orvela.

Pa ti čoveče nisi ni svestan... Ajd, kao ja paranoišem. Recimo da ne postoji takav program. Al svaki deseti stanovnik ove zemlje je pandurska drukara. I svake druge. Još sam blag u proceni. Ne znam šta da ti kažem.

Brate to su milioni ljudi koji pisu razna sranja. Nemoguce je sve to popratiti a i da znaju iskreno me boli kurac.
Imao sam do sad na fbu jedno 500 rasprava sa muslimanima i hrvatima tako da od mene imaju previše materijala.

Nije to baš orvelovski u smislu represije nekakve, više je stvar kulturne indoktrinacije stanovništva. Recimo u Austriji je sasvim normalno da prijaviš bilo koga ko ti je iole sumnjiv da krši zakon. Ne pričam o težim deliktima, nego fazon ako si malo bučniji u stanu niko ti neće pokucati na vrata i upozoriti te - odmah zovu muriju. Krajnje jajarstvo dakle, i to im je skroz okej. I sutra ti se jave u hodniku kao da ništa nije bilo.

Ne razumem ovu temu?
Ko je to srao sa imigrantima?

http://www.dodaj.rs/f/1C/Pr/yL42IPZ/104219791113793551981798.jpg

Laith Al Saleh (30), човек који је био командант једне терористичке јединице у Сирији која се борила против Асада, сада "мигрира". Фотографија је усликана у Грчкој, он је већ увелико прешао границу са Македонијoм и ушао у Србију.