Prijava

U BOGOVADJI JEBENOJ IMA VOJNI OBJEKAT SA PODZEMNIM SKLADIŠTEM A PUŠTAJU ISLAMISTE DA SE TUDA MOTAJU

A zamisli kako lepa mesta daju islamistima da bleje "Bogovađa", i "Bela Crkva" lol.

Bogovadja ima taj centar jedno 10 godina.

Al sad su se nakotili pa spavaju i pored centra.

dA (na prva dva posta)

Gde su bili ovi Arapi, Hindusi i čamuge da brane Obrenovac? Pitam ja vas!

Требали смо њих умсето џакова да стављамо

Otkrio sam značenje korijena riječi i uzbuđeno vam objašnjavam da DŽ-H-D ne znači "sveti rat".

Ja ne znam jeste li vi mentalno zaostali ili samo nepismeni, ali vaše dete ima veće šanse u klešovanju oko ulaska u voz ili umiranju od gladi u čekanju azila nego u Siriji, u pitanju je građanski rat, ne rat do totalnog istrebljenja

Natasa kandic ovog sajta.

hahahhahahahhahahahahhahahahhaha hahahahhahahah šasam reko eeee
hahhahahahahahahha

U pitanju je kurčina od rata jer više se u Siriji i tim kurcima ne zna ko koga kerebeči (da se skečovito izrazim ko Žika Pavlović) i ko napada čiju teritoriju i ko je zapravo na čijoj strani.
Da sam ja Sirijac i ja bih otišao.

A treba ih naseliti u Srbiju i Republiku Srpsku, imamo zemlju koju niko ne obrađuje, svi samo cvrljuču kafe i seru i pametuju i niko neće prstom da makne a da mu je otići u Njemačku. Daj narodu nek sebi obrađuje, gladni su. Al stvarno gladni

alo bre s kojim pravom se ovi bodu na autobuskoj to može samo na stadionu il na riveru

Dobro je dok se medjusobno tuku. Kasnije ce biti zajebano.

Pa i nije toliko teško pratiti rat:
SAD i Turska sa pobunjenicima
Asad sa Kurdima plus Putin koji ga loži al gleda da izvuče guzicu odatle što pre
ISIS kao treća strana

Koji kurac deca i žene jeste kršteni oni su tu samo kacu kamere u blizini
Osim ako deca znaju da barataju mačetama onda priznajem jedem govna

I ovo što tibor kaže treba da guraju baklje pandurima u usta da budu čru hardkor