Prijava

Samo kriminalci, psihopate il' žešće uplašeni ljudi nose pištolj sa sobom.
A što se tiče jebanja profesorke, moguće da je istina, jer ima tih milfova što se trse sa strane, al' nemoralno je sjebavati nekom brak jer si bolji jebač.

Напротив то је врло патриотски. Чуваш им мир у кући. И брак. Сем ако ниси будала па разгласиш.

Ti si upravo razglasio lololo

Или се мрестите у истом граду у коме живите. Али онда глас о томе стигне и на форум Вукајлије. Изнајмиш један на безбедној удаљености у већем месту где вас нико не зна и само цепај. Наравно ако ти личи да будеш швалер. А пиштољ носе и нормални људи који не воле да ствари препуштају случају. Притом имају и муда да повуку ороз. Никад се не зна шта носи дан а шта ноћ. Ти би то као тајни агент требао да знаш.

Pod tim normalni ljudima je kategorija žešće uplašeni, to nisu muda već strah. Muda su da ti izađeš na ferku, muda su da kad te neko napadne ne povlačiš oroz odma.
Evo mene su naprimer 2012. godine sačekala trojica sa štanglama i to me pratili kolima, normalno nisam obraćao pažnju to sam tek kasnije skontao, i kad nije bilo nikog na ulici staju kola i izleću njih trojica sa štanglama i udri, tad sam imao dosta sreće jer sam uspeo da ostanem na nogama to ih je zbunilo, i naišao auto pa su pobegli. I oni su sad imali muda jer su nosili štangle?

Pa koji si ti kurcev agent ako ne vidis da te neko prati i to kolima hahaha rowan etkinson fazon a

Pseto, tad nisam bio u službi, ali sam dosta oprezniji od tad. Al' opet i obuka u BIA mi je pomogla da lako pamtim lica i tablice, tako da teško da sad ne bih posumljao u nekog, doduše sad ni ne idem peške.

Ja ću nekad u budućnosti izvaditi dozvolu za pištolj.

Uzmimo samo za primer teroristički napad. Dodje teroristankao imigrant, krene napad u tržnom centru, ti ga rokneš, zaustaviš smrt nekoliko desetina ljudi.
Zato treba imati nešto sa sobom.

imaš šake
pravi srbin sa šakama ide na neprijatelja!

TO ŠTO MAKARON KAŽE PIŠTOLJI SU ZA PIČKE!!!

Ruke vs AK47
Dovitljivi ste.

Ne, nego ovo što Dušan kaže, mi nismo pičke kao neki.

Napašćemo Ameriku šakama i nogama!

Ma i sa puškama je ne možete napasti, jer ste pičke i nemate para za karte do granice, a kamoli preko Atlantika.

Ko bi pobedio da se porvu Toma i Obama?

Хахаха Чуле ојј ловачке не серендај. Пиштољ и ја оправдавам тек у живот или смрт тренуцима- у случају да се нађеш у окршају ватреним оружјем не мош се бранити штапом и канапом. Или опет ако се нађеш у безизлазној ситуацији- веруј ми љубио би га и гланцао сваки дан да ти је барем једном сачувао живот и поштовао би оружје као светињу. Свет је пун лудака, а некад изостане свих начина да се од таквих сачуваш и заштитиш- и не само себе, имовину, породицу, пријатеља, друге људе- осим ороза хебига. Свакако да нећеш потегнути пиштољ на једног Чулета- њему лупиш шамар и каеш му да се смири, даклем, већ тек у највећој могућој нужди. Поготово што ово није Америка, казне су огромне па они који пишу законе више цене живот олоша и пропалитета (врана врани очи не вади) него живот поштеног пореског обвезника.. Тако да- живело оружје! Али ти ниси дечак и не волиш пуце.. Ти си девојчица.. Далеко си од удбаша

Da se ja pitam uveo bi zakon po kojem možeš roknuti lopova u kući i dobiti 0 dana.

Pa ne možeš dobiti 0 dana. Tad ne dobijaš ništa brt :DDD

Макаронац, Расни је намерно изабрао нулу због симболике. Рокнуо си нулу- добио си нулу. Бистар је момак.